Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Paxlovid. Ezzel végre vége...

Paxlovid. Ezzel végre vége lehet az oltásőrületnek/oltászsarolásnak?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 5. 18:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%

#9: A koronavirus ellen nem lehet vedőoltast kifejleszteni, amiegállitana a járványt.

Ha lehetne, akkor nem lenne egy halom beteg 3 oltással.

2022. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
4%

#10


Ott hagytam abba a nézését ennek az okádék kamu filmnek, amikor ~10 perc környékén kimondják, hogy a kötelező oltások neurotoxinokat tartalmaznak (nehézfémek, aluminium, higany stb.)


Ráadásul a rendezőnek (Gary Null) kicsit utánajárva, további érdekességek derülnek ki, hogy AIDS tagadó, és szerinte MINDEN betegséget a rossz táplálkozás okoz.


A legelején azt mondják, hogy a csúnyagonosz gyógyszeripar mekkora hasznot húz az oltásokon, rohadjanak meg. Mit csinál ez az ürge? Hát természetesen promózza a saját készítményeit, mert azok mindenből felgyógyítanak :D


Nagyon hiteles, nice try.

2022. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

"Ja értem. Tehát ha nem lennének oltások, akkor most az emberiség kipusztult volna ettől a halálosztó covidtól."

Tehát mégsem érted...

2022. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%
Én is a megelőzésben hiszek, ezért igyekszem egészségesen élni, és szedek vitaminokat. Eddig bevált.
2022. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
81%

"Na, az antivaxoktól jönnek a lepontozássok (#6 vagyok) :)



1 példát kérnék az orvostudományból, ahol nem jobb az adott dolog megelőzése, mint maga a kezelés."



A megelőzés fontosabb, valóban. De nem mindegy, hogy mivel és milyen áron. Például az influenza és a covid oltások/vakcinák tipikusan olyanok, amely oltásokkal nem tudod megelőzni a megbetegedést, a járvány terjedését de még a kórházba kerülés/halált sem biztos, hogy el tudod "kerülni". (ezek elsősorban a covid vakcinákra értendőek)


Ha olyan vakcina lenne a megbetegedés ellen, amely hatásos, eredményes és nem lenne világszinten megannyi, szerteágazó mellékhatás utána akkor itt is érvényes lehetne ez. Természetesen a megelőzés nem csak, sőt főleg nem a vakcinákban rejlenek. Egészséges életmód (vitaminok, étrend, sport stb. tekintetben), megfelelő higiénia, pár korlátozó szabály betartása esetleg.

2022. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
9%

“ A megelőzés fontosabb, valóban. De nem mindegy, hogy mivel és milyen áron. Például az influenza és a covid oltások/vakcinák tipikusan olyanok, amely oltásokkal nem tudod megelőzni a megbetegedést, a járvány terjedését de még a kórházba kerülés/halált sem biztos, hogy el tudod "kerülni". (ezek elsősorban a covid vakcinákra értendőek)”


Csak az a baj, hogy tételesen nem igaz, amit állítasz.


[link]

[link]

2022. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj, hogy tételesen igaz sajnos. Legalább is annak tűnik a valóságban. Én akárhogy is nézek körbe, oltott ismerőseim egy jó része sorban kidőltek minimum 1x már coviddal, sajnos volt aki bele is halt. Elsőnek bizakodva de óvatosan álltam ehhez a covid vakcina témához, de sajnos úgy látom, hogy nem hozta meg a várt eredményt egyik sem. 3. évbe léptünk, és ugyanott tartunk kb, pedig mostmár 1 éve folyamatosan mennek az oltások...
2022. jan. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

"Én akárhogy is nézek körbe, oltott ismerőseim egy jó része sorban kidőltek minimum 1x már coviddal, sajnos volt aki bele is halt. "


Hányszor kell még leírni, hogy a saját ismerősi köröd nem reprezenztatív és nem tükröz egy egész országot?


Érdekes módon mindig megy ez a kamu duma, hogy "jaaaj hát az oltott ismerőseim hónapokat vannak kórházban, miközben az oltatlan, láncdohányos, tüdőtranszplantált 100 éves józsibácsi meg tök jól van".


Minden létező adat minden országból azt mutatja, hogy aki be van oltva, jóval kisebb eséllyel hal meg, és kisebb eséllyel hal meg.


Hiába linkelek be neked hivatalos statisztikákat, kutatásokat, a hozzád hasonló, logikus gondolkodásra teljes mértékben alkalmatlan embereket nem lehet meggyőzni semmilyen észérvvel, mert egyszerűen kizökkenthetetlenek a saját fals hitvilágukból.


Azért olvasgass egy picit:


[link]


[link]

2022. jan. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
*kisebb eséllyel kerül kórházba és kisebb eséllyel hal meg.
2022. jan. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
90%

Kutatgathatsz de oda bármit be lehet írni.

Igen, az ismeretségi kör nem reprezentatív de az egyetlen olyan adathalmaz, ahonnan valós képet lehet kapni.


Logikus gondolkodást meg inkább ne firtassuk, mert aki örömködve rohan 3-4-x. oltásért 1 éven belül, annak a logikus gondolkodása már oltakozás előtt sem volt. Nem kell egyébként győzködni senki, semmiről. Téged sem lehet, mert a saját fals hitvilágodban élsz, ahogyan Te fogalmaztál.


Én olvasgatok, próbálok bízni a vakcinákba (csak hát így nehéz, ha nem bizonyulnak hatásosnak), Te meg nyisd ki a szemed akkor. Talán kicsit többet érzékelsz majd a világ történéseiből és nem csak mások leírásai alapján próbálsz meg "gondolkodni".


És mielőtt bármiféle konteós hülyeséget elkezdenél: nem hiszek bennük, hidegen hagy az ilyen "Bill Gates okozta", "5G" meg társai. De a másik oldal által híreszteltek is: "a vakcina megvéd", "csak az oltás a megoldás" stb.

2022. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!