Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Másnál is volt a 3.vakcína...

Másnál is volt a 3.vakcína beadása után mellékhatása?

Figyelt kérdés
Fejfájás, gyengeség, az ojtás helye annyira hogy azon az oldalon aludni sem tudtam.A karom mintha leakarna szakadni, ami a legrosszabb hónalj résznél mintha csomó lenne és fáj egyfolytában. Első és második vakcinánál semmi tünet nem volt.

#3. Vakcína, mellékhatása, ojtás után hónaljnál csomó
2022. jan. 8. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Fajt a honaljam par napig.


Ez oltasi reakcio, amiket irsz, nem mellekhatas

2022. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Mellékhatás nem, csak reakció (karfájdalom).

2x Sputnik + 1x Pfizer.

2022. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Ez oltási reakció, és alapvetően jó dolog. Azt jelzi, hogy a szervezetedben már felismerte a vírust (illetve oltóanyagtól függően néhány összetevőjét). Most, hogy kaptál egy emlékeztető oltást, azonnal reagáltál rá.

Ha most nem oltást kaptál volna, hanem telibefertőződtél volna a vírussal, akkor sokkal brutálisabban reagálnál.

2022. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Sok mindenki mondja, hogy az egyik adagtól semmi egy másiktól meg ki akar purcanni. Vannak placebo adagok, kb. a harmada az összes oltásnak. A másik 2/3 az sem egyforma hanem két különböző koncentráció. Ezért éreznek nagy különbségeket az emberek. Mielőtt valaki háborogna, ehhez az oltásgyártóknak minden joguk meg van amíg nem kapnak rendes engedélyt tehát tart a kísérleti fázis!
2022. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Semmi koze a reakcionak a vedelem kialalulasahoz.

Irt megdol a placrbo dolog. Bar azt konnyenb befogsdni, ha nem tanult az ember, biztos az tunik logikusabbnak

2022. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
A harmadik után csak a hónalji nyirokcsomóm fájt kicsit pár napig.
2022. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem most a harmadik pdizer után lázam lett
2022. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Harmadik Pfizer után fájt eddig legjobban a karom, nem tudtam a fejem felé emelni. Ráadásul első estére bedurrantak az oltott karom alatti hónaljamban a nyirokcsomók. 2 napig fájt, aludni se tudtam.
2022. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!