Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A covid vakcináknak tényleg...

A covid vakcináknak tényleg lehet morgelons betegség mellékhatása?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ember szenved, viszket a bőre, és kiütések jelennek meg az oltások után?

#oltások mellékhatásai
2021. dec. 29. 07:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Neeem. Dehogy. Ilyet még mindani sem szabad, hogy a covid oltásoknak mellékhatása lehet. Nem tudtad?
2021. dec. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
Morgellon szindrómát nem okoz, de nyilván lehet az oltás helyén bőrpír, kiütés rövidebb ideig.
2021. dec. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokféle mellékhatást produkáltak már az oltások de a morgelonst még nem hallottam, de még külföldi videót vagy ilyesmit sem láttam. Nagyon rejtélyes betegség az orvosok is értetlenül állnak ha látnak egy ilyen pacienst valóságban.
2021. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%

"Morgellons is the informal name of a self-diagnosed, scientifically unsubstantiated skin condition in which individuals have sores that they believe contain fibrous material.[1][2] Morgellons is not well understood, but the general medical consensus is that it is a form of delusional parasitosis. The sores are typically the result of compulsive scratching, and the fibers, when analysed, are consistently found to have originated from cotton and other textiles."


Magyarul: Morgellons a nem hivatalos neve a bőrnek azon öndiagnózissal megállapított, tudományosan alá nem támasztott állapotának, amikor az egyén sebekkel rendelkezik, amely szerintük szövetes anyaggal teltek. A Morgellonst nem ismerik jól, de az az általános orvosi vélekedés, hogy ez egy fajtája a delúziós parazitózisnak. A sebek rendszerint kényszeres vakarózás eredménye, a szövetszálakat pedig pamutból vagy egyéb ruhaneműből származnak.


Ezzel szerintem le is zárhatjuk a kérdést.

2021. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Sajnos nem, egyre többször kerülnek a felszínre ezzel kapcsolatos betegpanaszok, még az cenzúra ellenére is. Állítólag összefüggésben van a grafénhidroxidal.

Nem tudom de eléggé nyugtalanító, mert ez annyira új tudomány, hogy az orvosok hozzá se tudnak szagolni, nem hogy valamiféle diagnózist felállítani.

2021. dec. 29. 10:39
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
Kíváncsi vagyok, tudsz küldeni légyszi szaklapból cikket erről?
2021. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A “szaklap” ezek szerint kiesik a cenzúra látóköréből?
2021. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom én nézni sem bírom ezt a nyavaját bemutató videókat. Kíváncsi vagyok pedig szeretnék többet megtudni de nem tudom megnézni ezeket a sebeket ahogy kezelik az orvosok.
2021. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#6


Szaklapot nem, mivel az oltáspárti szakértők még nem tudnak szembenézni ezzel a következményekkel (cenzúra, 60évre titkosítás stb.), de a szenvedő betegek panaszait, fényképeit igen.


Azon gondolkodtam, ha a bőr alatt parazitaként "viselkedik" és szerveződik össze a grafénoxid, akkor lehet erre egy parazita irtó gyógyszer lenne a hatásos ellene?

Ilyen gyógyszer (amit a WHO, és az itteni WHO helyi képviselője betiltatott) az ivermectin.

De nem értem, hogy ha hatásos lenne a covid oltások kezelésére is az ivermectin humán generikus gyógyszer, akkor miért tiltották be?

Ezeknek a szerencsétlen oltáskárosult emberektől miért vonják meg a hatékony és olcsó gyógyszert? Ami ráadásul a sars-cov2 vírus ellen is hatásos?



Egy példa, de számtalan példát is tudnék küldeni:


[link]

2021. dec. 30. 10:25
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

#9: Azt nem tudom, hogy a grafén-oxidnak lehet-e köze a morgellons betegséghez.

A linken allergiás bőrreakció látható, a morgellons esetén (amiket korábban olvastam, láttam róla) rejtélyes fekete "szálak" találhatók a kivakart sebekben, ez a linkelt képen nem látható, nem is írt ilyenekről az illető.

Olvastam olyan beszámolókat oltáskárosultaktól, hogy a tüneteiket enyhítette az ivermectin. Long-COVID tünetek ellen is használják. Az ivermectinnek többféle hatásmechanizmusa ismert, nem csak paraziták ellen hat. Úgy tudom, gyulladáscsökkentő hatása is van. Sok országban elérhető, főleg ahol korábban is forgalomban volt. Sajnos nálunk tilos a forgalmazása és használata, amióta a járvány van, pedig itt is lehetnek paraziták emberekben, ha jó COVID ellen, ha nem. 1 éve folyik a klinikai vizsgálata koronavírus elleni gyógyszerként két magyar kórházban, de nem sok hír van róla, hol tartanak. Összességében úgy gondolom, hogy ennek nincs köze az emberek egészségéhez, csak "járványügyi megfontolásokhoz". Ha lehetne kapni ivermectint, még kevesebben akarnák beoltatni magukat, talán kevesebb koronavírus miatt kezelt kórházi beteg és halott is lenne, és az emberek nem félnének annyira a vírustól.

2021. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!