Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltottak elfogadják az...

Az oltottak elfogadják az oltatlanokat, de fordítva ez miért nem igaz?

Figyelt kérdés

Mindenhol az van hogyha beoltattad magad idióta vagy és halj meg, konkrétan szektás leveleket kapok hogy ugye nem oltatom be magam mert nem lehet gyerekem meg ilyenek.

De aki nincs beoltva az nem érdekel senkit, az ő döntése stb. Egy rossz szó nincs hozzá, senkit nem érdekel.


Előbb is kiírtam egy kérdést amibe véletlen említettem hogy oltott vagyok, erre olyan hangnemben estek nekem hogy fel nem fogom, nem is volt releváns, de hirtelen ez volt a téma hogy hogy merem beoltatni magam.

Szóval mire ez a nagy mocskolódás az oltatlanok részéről? Nekik miért fáj ha valaki beoltatja magát? Ha az oltottak megadják a tiszteletet és a döntés jogát, akkor az oltatlanok miért viselkedhetnek úgy mint egy őrült?



2022. jan. 10. 11:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%

Már bocs, de ha jól tudom az oltottak próbálják megvonni az oltatlanoknak az alapvető emberi jogait, nem?


Nem vásárolhatsz, nem mehetsz iskolába, nem egyenlően bánnak az oltatlanokkal a kórházakban sem, sőt nem is fogadják őket, még negatív tesztel sem.


Sőt kötelezni akarják az oltásra az oltatlanokat, hogy nehogy nekik valami bajuk legyen, ami nevetséges hiszti...

2022. jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Dehogyis. Ez pont fordítva van. Olvasgass még kicsit az oldalon. Folyamatosan megy az oltatlanok miatt van járvány, ha nem oltatsz, remélem megföglesz a lélegeztető gépen, oltás nélkül mindmeghaltok, oltatlan ne mehessen sehova, betegen ne lássák el, hiába fizeti a TB-t stb. Folyamatosan az oltatlanokat csesztetik undorító, agresszív hangnemben. Az oltatlanok többségét pont nem érdekli, hogy más oltat, ha őt békén hagyja.
2022. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
31%
Mert ezek mélysötét deformált lelkű, mentálisan sérült emberek. Őrültekkel sajnos nem tudsz mit kezdeni. Ők ilyenek.
2022. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
9%
Úgy ahogy lepontozták a 2. hozzászólásomat :) Megjöttek a prolik :)
2022. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Sokkal inkább fordítva jellemző a környezetemben.
2022. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%

A #2 tökéletesen alátámasztotta a kommentemet, és mint látod, még azt se érti, miért pontozzák le. Kapásból sértegetni kezdte az oltatlanokat, majd pont azt kívánta, amit írtam. Ez jellemző az oltottakra, ilyet oltatlantól elvétve látsz.

#3

2022. jan. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
38%

"Előbb is kiírtam egy kérdést amibe véletlen említettem hogy oltott vagyok"

Belinkelnéd, melyik kérdés volt az? Érdekelne.

2022. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Én inkább pont fordítva tapasztalom gyakrabban, de szerencsére egyik oldal többségére sem ez a hozzáállás és mentalitás jellemző szerencsére.


És szerintem nem kéne egyik álláspontot képviselőket sem az alapján a viselkedés és fórumokon való megnyilvánulás alapján megítélned se neked, sem másnak, amit egy hangos, nem éppen békés és nem jóindulatú, számban a töredéküket képviselő kisebbség részéről tapasztalunk.

2022. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
És mennyi kérdést írtál ki az elmúlt 3 hónapban az oltásokkal, coviddal, oltásellenesekkel kapcsolatban? 300 megvolt?
2022. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%

Valami nem tiszta :D Itt is írják az oltottak hogy haljon meg lélegeztetőn aki nem kér oltást :D

Nem értem hogy akkor hogy is van ez?!Ja meg hogy ne léphessen még az utcára sem ki aki nem igényli tök mindegy milyen okok miatt

Én nagyrészt ezt látom

2022. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!