Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik oltatlanná váltok február...

Akik oltatlanná váltok februárban, be fogjátok adatni a negyediket?

Figyelt kérdés

Már hivatalos: február 15-étől csak az minősülcoltottnak, aki legfeljebb 6 hónapon belül kapta a legutóbbi oltását. Tehát akik tavaly augusztusz felé beadatták a harmadik, úgymond booster/emlékeztető adagjukat, sorba is állhatnak a negyedikért, majd ősszel az ötödikért, s így tovább.


Ti felveszitek, vagy kihagyjátok, és vártok a helyzet javulására?



2022. jan. 13. 13:18
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
13%
biztos, hogy trollok. 1000%.
2022. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
81%

A gond ezzel a vakcina(izével) szemben, hogy minden ismétlődő oltás gyengíti az immunrendszert!

Ha jön majd egy "sima" influenza járvány, vagy bármilyen nyavalya (fekete gomba fert., vírusos agyhártya gyulladás, stb) akkor mindig minden ellen vakcina?

A vakcinagyártók valahol nagyon elvetették a sulykot! Értem én, hogy most "ebben van a pénz" és ez egyúttal egy jó profittermelési lehetőség, mindenki szeretne a "tortából" kihasítani a maga részét (gyártók, viszonteladók, politikusok, virológusok, és még az akadémiai professzor urak is elismertségre és megbecsülésre törnek pld.: Boldogkői, Merkely stb.) de azért az emberek hüleséggel szembeni küszöbértéke nagyon kezd lecsökkenni! Nem minden baromságot tudunk már hosszútávon tolerálni!


Azt sem értem, hogy aki a negyedik oltást is felveszi, az hogyan fogja megemészteni az az apró kognitív disszonanciát, hogy mások meg egyet sem voltak hajlandóak felvenni, de "élnek mint hal a vízben", semmi bajuk! Akkor miért is kellett neki felvennie, vállalva egy csomó értelmetlen oltási szövődményeket/károsodást?

2022. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
89%

“ Vagyis jelenleg egy árva szó sincs arról, hogy aki augusztusban kapta meg a harmadikat, az nem minősül majd oltottnak.”


Igen ez így igaz.

De ugye nem vagyunk amnéziások, és emlékszünk arra, hogy “nem lesz kötelező”, aztán “nem vesszük el a jogokat, csak aki oltat az visszakapja őket”, “2 oltás kell”, “nem kell 3.”, “időseknek ajánljuk a 3.-at”, “mindenkinek ajánljuk a 3.-at”, “Neeeem lesz szükség a 4.-re”.


Szerintem nem kell 80 feletti intelligencia, hogy az ember lássa az irányt.

2022. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
24%
13 ezekről az állításokról tudnád linkelni a kapcsolódó kutatási dokumentációt? Én hiszek neked, ha megjelölöd a forrást, ahonnan ezt idézted. Ha tanultad az egyetemen, akkor valamilyen könyvből / jegyzetből szerezted, ha előadáson voltál akkor az is jó. Vagy ezt csak úgy kitaláltad?
2022. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
83%
15 én ma pl. fél órát álltam dugóban munkába menet. De most sem hiszem el, hogy valóban dugó volt a négysávoson, mert nincs sehol publikálva, és senki sem támasztotta nekem forrással alá.
2022. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
94%
Eszemben sincs se a 3.-at beadatni nemhogy a 4.-et, az első kettőtől is borzasztó rosszul voltam.
2022. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
6%
#16, hát lehet, hogy szerinted minden oltatlan "él, mint hal a vízben", én sajnos több embert is ismerek, aki meghalt covid okán és oltatlan volt.
2022. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Az EMA adta ki a figyelmeztetést!


[link]

2022. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
73%

“ sajnos több embert is ismerek, aki meghalt covid okán és oltatlan volt.”


De vizet is ittak! Ezt nem tagadhatod. Mi van ha az ölte meg őket? 😉

2022. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
83%

17: nem azt írta, hogy minden oltatlan, hanem azt, hogy "mások".

Én hozzátenném, hogy ezek a "mások" jóval többen vannak, mint ahányan azok, akik 2 év alatt meghaltak a vírus miatt.

2022. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!