Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik oltatlanná váltok február...

Akik oltatlanná váltok februárban, be fogjátok adatni a negyediket?

Figyelt kérdés

Már hivatalos: február 15-étől csak az minősülcoltottnak, aki legfeljebb 6 hónapon belül kapta a legutóbbi oltását. Tehát akik tavaly augusztusz felé beadatták a harmadik, úgymond booster/emlékeztető adagjukat, sorba is állhatnak a negyedikért, majd ősszel az ötödikért, s így tovább.


Ti felveszitek, vagy kihagyjátok, és vártok a helyzet javulására?



2022. jan. 13. 13:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
71%

Már a kérdés sem jó.

A helyes szabály: 2. féléven belül vagy 3. oltás akármilyen régen. Tehát 4. nem kell.

2022. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
96%
Még.
2022. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Persze egyelőre nem jó a kérdés, de egyértelműen látszik az irány, nemsoká már az lesz, hogy aki fél éven belül nem adatott be oltást, az oltatlannak minősül.
2022. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
90%

Meg is érdemlik a birkák mert belefolytak ebbe a xarba :D

Akit nem zsarolnak és magától adatja be az nem is normális

Más akit rákényszerítenek erre a nyomorult löttyre,na őket sajnálom a többit nem mert idióták XD🤦‍♀️🤦‍♀️

Nem is értem az ilyen buta fogyatékosokat mibe vannak

2022. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
81%

Ja és belém lehet állni lefingom

Lehet saját véleményem ha tetszik ha nem

Nem reagálok a virológus szakértőknek itt gyakorin szóval jöhet a lepontozás és egyéb vergődések :D

24 voltam

2022. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Scream85 ***** válasza:
100%

2 oltást kaptam a nyáron, többet nem kérek.

Ahova jelenleg kérik a kártyát olyan helyekre amúgy sem járok, szóval nem veszem észre a hiányát.

2022. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adatom be, de pl az idősekek megértem, viszont aki fiatal, annak szerintem is rossz ötlet beadatni. Mindenki konteósnak kiáltja ki azokat, akik értelmesek, és félnek beadatni egy olyan szert, amiről sok szakértő is azt mondja, hogy nem ajánlják, főleg gyerekeknek. Persze, felesleges vitatkozni ilyesmin, de nem tudom felfogni, hogy tényleg vannak olyan emberek, akik nem hajlandóak más véleményt meghallgatni, csak azt, ami illeszkedik az ő elképzelésükhöz. Minden szakértőt meg kell hallgatni, és utána dönteni, nem pedig konteósnak kikiáltani azt, aki esetleg negatív dolgokat is mond róla.
2022. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
Be!
2022. jan. 17. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Beee!
2022. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Alap
2022. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!