Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Helyesnek tartjátok, hogy...

Helyesnek tartjátok, hogy 2022.február 15-től tulajdonképpen oltottsági/oltási/oltás felvételét igazoló igazolvánnyá alakítják a védettségi igazolványt?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2022. jan. 13. 14:49
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
kifejtem a véleményem kommentben
68 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Illene ám visszafizetni az ellenanyagos kártyásoknak a kártya és a vizsgálat árát.


Remélem egyik vezető híroldal kielemezteti jogásszal a kérdést és feluszítják azt a pár ezer embert, akitől beszedték a kártyapénzt 3000Ft akár még ma is elutalták sokan, aki emiatt csináltatott 11 ezerért ellenanyagvizsgálatot -akár ma délelőtt is.


A minimum, hogy ennek a hatálya kb. jövő hétfőtől 4 hónapig nem áll be! (maximum 4 hónapig lenne érvényes a kifizetett kártya)

2022. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Baromságnak tartom és elítélem.

És miért ?

Mert nem látom, hogy tényleg annyit számítana az oltás, amennyire be van harangozva. Ugyanúgy lehetnek covidosak, sőt bele is halhatnak ők is. Fertőzni is ugyanúgy tudnak. Ezek bizonyított tények.

Rengeteg oltatlan ismerősöm van, egyik sem került nemhogy lélegeztetőre, de még kórházba se. A legtöbb pár nap alatt kiheverte. Én is voltam covidos, kétszer is. Másodszorra észre sem vettem. Véletlen derült ki egy vizsgálaton. Lassan egy éve voltam covidos, de még mindig rengeteg ellenanyagom van. Bátyámnak még az enyémnél is több, pedig ő 2 éve volt. Szerintem jogos a kérdés, hogy mi a francnak oltassa be magát az, akinek az immunrendszere anélkül is remekül boldogul ? Főleg annak függvényében, hogy mint írtam, az oltás sem garancia semmire. Kettő rokonom is szarul van, amióta oltatott, előtte semmi bajuk nem volt.

Ez is egy idióta rendelkezés, hogy minél többen beoltassák magukat. Nehogy ne legyen nyereséges az ide települő vakcina gyár. Azt kellene nézni, hogy van-e elég ellenanyag. Oltástól függetlenül. De itt csak az kib@szott injekció a lényeg. Ha használ, ha nem. Azért sem vállalja senki az ember helyett a felelősséget, ha az oltás több kárt csinál, mint hasznot.

2022. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Ez a egész nagyon durván a pénzről szól!

Van egy videó ahol az IMF vezérigazgatója beszél a "vakcinapolitikáról"


A videót nem linkelhetem be..


de itt egy képernyőkép. [link]

2022. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10%
Örülök ennek
2022. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

3# "Ez is egy idióta rendelkezés, hogy minél többen beoltassák magukat. Nehogy ne legyen nyereséges az ide települő vakcina gyár. Azt kellene nézni, hogy van-e elég ellenanyag. Oltástól függetlenül. De itt csak az kib@szott injekció a lényeg. Ha használ, ha nem. Azért sem vállalja senki az ember helyett a felelősséget, ha az oltás több kárt csinál, mint hasznot."


Ez a napnál is világosabb.

2022. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Négyes, ezt hol lehet elérni? Írd csak ide ki, minél többen had lássák!


A havi fizetésért itt őrjöngőkön kívül van itt is egyre több, akinek dereng, hogy gáz ez az egész.

2022. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
#7 Nem tehetem be ide mert egy olyan oldalra van feltöltve ahol egyébként szélsősége tartalmak is vannak. Ezért a modik törölnék ha betenném.
2022. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Én is belinkeltem már az IMF asszonyság videóját, minden kérdésből kitörölték.

A videó címe egyébként:

A VAKCINÁK BEADÁSA A FELTÉTELE ANNAK HOGY A FÖLD ORSZÁGAIT AZ IMF BANKÁRAI ELLÁSSÁK PÉNZZEL


1 perc hosszú. És hogy nem konteó, mert már ezt is megkaptam, itt a hivatalosabb változat:

[link]


"Az IMF a múlt hónapban 50 milliárd dollár befektetést javasolt a koronavírus elleni védőoltások gyorsabb elterjedésének biztosítására, mondván, hogy ez végül 9 billió dollár megtérülést eredményezhet a világgazdaság számára."

2022. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
4%

Helyes.

Legalább a sok szarosé is lejár, aki csak az elsőt vette fel a kártya miatt, de a 2.-at direkt nem, sőt ok elölről kezdhetik az egész sorozatot, különben nincs nyáron ugri-bugri.

2022. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
10# szép vagy mondhatom. Azért, mert neked lenullázódott a libidód az oltástól szívjon a többi is akik élve maradtak oltatlanul? Vagy mi az elgondolás?
2022. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!