Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3. Oltás után mennyire ment...

3. Oltás után mennyire ment fel a lázatok?

Figyelt kérdés

Nekem tegnap volt a 3.oltas 38 a lázam!


Mi lesz?


2022. jan. 16. 04:42
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

4-5-6 stb oltás...

Nem nem kötelező be adatni.

Nekem sincs és nem is lesz.

Makk egészséges vagyok...

Kisérleti nyúlnak nem állok inkább

2022. jan. 16. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Semmi sem lesz. Nekem mind a 3-tól 38-39 között volt, de max. 2-3 napig tartott.
2022. jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 Okés, okés blablabla. Ügyi vagy, sikerült visszamondani amit a fb-s gazdáig a szádba raktak! Ha tudnád, hogy mennyi sz*rt raknak a kajádba vagy mennyi mindent szívsz be nap mint nap az orrodon abból a rendkívül tiszta levegőből ami körbe vesz, már kiszaladtál volna a világból. De abból kiindulva, hogy nem akarzs kísérleti nyúl lenni, gondolom születésedtől kezdve kizárólag bio dologokat eszel és soha se voltál beoltva vagy a csúnya korrupt orovosok által kezelve. Röhej.


Kérdésre válaszolva: Semmi, majd lemegy. Ha esetleg feljebb menne akkor menj be ügyeletre vagy hívd fel a háziorvost. Esetleg bevehetsz egy algopyrint.

2022. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36,6-ról 36,7-re.
2022. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3/4 a te választásod !

Továbbá nem a faceebóok ragta a számba, ha nem kiserleti gyógyszerből nem kerünk.

Amúgy se a munka helyem nem kéri, sem máshová nem kell részemre.

Fidesz adja mind 3 at ajandékba neked jah már a 4-iket is ! Lesz itt vagy 20-is .

Hamisan közölt adatokkal

2022. jan. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
semennyire
2022. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kísérleti, 1 milliárd emberen már letesztelték.
2022. jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
#5 remélem soha egy fejfájás csillapítót sem vettél be, mert ha elolvasod a betegtájékoztatót, ott is millió mellékhatás van leírva, és ott sem vállal semmilyen felelősséget a gyártó. Rendkívül primitív az indoklásod. :D
2022. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!