Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covidosok nektek mitől jött...

Covidosok nektek mitől jött vissza a szaglásotok?

Figyelt kérdés
Több hónapja nincs.
2022. jan. 19. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orrspray-t használtam, másnapra visszajött, de nekem csak pár napra ment el.
2022. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Milyen orrsprayt?
2022. jan. 19. 14:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem pár hét után kezdett visszajönni, kb 2 hónap múlva a rossz, büdös szagok kivételével mindent éreztem. Rendesen majdnem egy év múlva jött vissza. Ezen kívül más tünetem nem volt, amikor beteg voltam.
2022. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen nekem is ez a bajom. Nem érzem a leheletem, más testszagot sem.

Jó igazából mást nem nagyon, de a előbbi nagyon zavar.

2022. jan. 19. 14:48
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Hát figyelj, azért a rossz szájszag és testszag elég könnyen elkerülhető.

Ha tudod, hogy olyan dolgot csinálsz, amitől kellemetlen lehet bármelyik, akkor tudsz intézkedést hozni attól függően, hogy érzed, vagy sem, magától pedig sem a tested nem lesz büdös, sem a leheleted csak akkor ha higiéniás és/vagy egészségügyi gondok is vannak, amikről megint csak tudsz és tehetsz ellene, ha meg nem tudsz, akkor érdemes lehet felkeresni orvost.

2022. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kérdést azért látod, nem?
2022. jan. 19. 14:54
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
Jól van, jól van, nem kell megsértődni, nem beszólogatok, csak arra akartam rávilágítani, hogy felesleges aggódni ezen. 3as és 5ös is én vagyok.
2022. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4-5 nap ízleléssel párhuzamosan.
2022. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem talán 1-2 hét volt max
2022. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam egy neten talált módszert, ami tesómnak is bevált és a párjának is, és nekem is, de azt nem tudom, hogy ez bármit is segített-e, vagy magától is visszajött volna.. szóval a módszert megtalálod, ha beírod keresőbe, hogy narancs és hogy szaglásvesztés. Azért le is írom, de van róla videó is, gáztűzhelyen addig sütöd a narancsot, míg mindenhol fekete lesz a héja, ha megvan levágod a héját, teszel hozzá egy kanál barna cukrot, összekevered és megeszed. Nekünk 1-2 nap alatt visszajött a szaglásunk, de tényleg nem tudom, hogy ennek volt-e köze hozzá..
2022. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!