Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha háromszor be vagyok oltva,...

Ha háromszor be vagyok oltva, és a lakótársam pozitív lett, akkor milyen szabályok vonatkoznak rám?

Figyelt kérdés
3 Pfizerrel vagyok oltva, 3x elkaptam a fertőzést, legutóbb szilgeszterkor. Ettől függetlenül ugyanúgy tesztelnem kell magam, illetve két hétig izolálódnim, ugye? 27/F

2022. jan. 20. 20:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
5%
szkennelve te hülyegyerek
2022. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
21%

le lehet pontozva idióták, ha nálunk ez volt, akkor az volt.

el kell fogadni

2022. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%

"Nem is valószínű, hogy elkapod."


"3 Pfizerrel vagyok oltva, 3x elkaptam a fertőzést, legutóbb szilgeszterkor. "


Én nem értékeltem a válaszodat, de arra gondolok, hogy aki lepontozta, feltehetőleg az azért tette, mert nem látott logikát abban, amit írtál.


Ha a kérdező három oltás ellenére - amiket nyilván nem a szilveszterkor összeszedett, és azóta gyógyult Covid fertőzése után kapott, hanem előtte - el tudta kapni többször a fertőzést, akkor most miért ne kaphatná el ugyanúgy, és ne lehetne tünetmentes, de fertőző.


December végén így fertőzte meg a két Pfizerrel oltott keresztfiam a három Pfizerrel oltott szüleit, és sajnos ugyanígy sorra fertőzték meg egymást november első három hetében a fejenként két (három különböző típusú) oltáson átesett kollégáim, napi 8 órás kötelező maszkviselet mellett.

2022. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
21%
Azért, mert az oltások mellett még nemrégiben el is kapta, és az átvészelt betegség is véd egy ideig. Kétszer nem kapja el egy hónapon belül.
2022. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%

14


Én is ezt feltételezném, de a gyakorlatban annyi ellenpéldát láttam rá, hogy most már max. azt gondolom, hogy sokkal kisebb az esélye, de egyáltalán nem kizárt.


Mint ahogyan sajnos az sem lett igaz, hogy 'az oltottakról lepattan a vírus'.

2022. jan. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
30%
Más vírustörzset elkaphat az oltások és előző fertőzések ellenére is.
2022. jan. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
32%
És kit érdekel, hogy egy oltott továbbadja? Aki be van oltva, kevéssel megússza, aki nem, az meg magára vessen. Az oltás nem arról szól, hogy nem adom tovább. Az mindenkinél saját magáról szól.
2022. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
44%

16


"Az oltás nem arról szól, hogy nem adom tovább."


A kérdés pedig nem arról szól, hogy miről szól az oltás.

2022. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

17.

A 10-re reagáltam, ha már egyszer a kérdező új infót közölt.

2022. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha szilveszterkor is az voltál, akkor szerintem nem fogod elkapni, menj dolgodra nyugodtan. Esetleg egy gyorstesztet csinálhatsz, biztos ami biztos
2022. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!