Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Be kell oltatnom magam?

Be kell oltatnom magam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most vagyok túl omikron variánson. Igaz az, hogy február 15-től nem lesz érvényes a védettségim, kivéve ha ráoltatok? Vagy hogyan gondolja ezt a kormány, egy nappal miután kigyógyulok, már menni kéne oltást adatni?

2022. jan. 21. 15:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18%

“ Érdekes, ez is csak az előre menetelő Magyarországon van így :(”


Bocs kérdező, de nézz már körül kicsit!! Magyarországon kb semmi korlátozás nincsen, a maszkozáson kívül!


Ausztriàban a boltok 99%-ba be sem mehetsz ha nem vagy oltva. FFP2 maszk kötelező….


De ja, csak Mo-n van így…

2022. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, ilyen esetben erősebb oltási reakció várható, de ennyi. Lehet oltani ilyen esetben, ha már 2 hete nem vagy lázas.
2022. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#11

Igen, körülnéztem egy kicsit. Ausztriában adnak 4 hónapos védettségi igazolást, ha átestél.

Nyomaszt, hogy elvárják két oltás és egy átesés után, hogy mégegyet beadassak. A második oltás után két hétig szarul voltam, 20 éves életerős emberként.

2022. jan. 21. 16:05
 14/19 anonim ***** válasza:
25%
Megelőztek, én is azt akartam írni, hogy ha a Magyarországon ki vagy akadva "ez is csak az előre menetelő Magyarországon van így :(" akkor nem javaslom hogy elolvasd hogy az osztrákoknál milyen korlátozások vannak, mert sztrókot kapsz.
2022. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha van két oltásod és átestél igazoltan a fertőzésen kapsz plusz hat hónap érvényességet.Ez csak az oltás után megfertőződöttekre igaz.Megjelent a Magyar Közlönyben,szóval nem kell rögtön menni oltásra.
2022. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
#13: Ausztriában a napokban tették kötelezővé! Tehát amit írsz, már ott sem érvényes. Pénzbüntetés van annak, aki nem oltat.
2022. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell még oltatnod, jól mondják, megjelent a magyar közlönyben.
2022. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
76%

16: Itt azt írják, hogy Ausztriában a kötelező oltás nem vonatkozik terhes nőkre és azokra, akik 6 hónapon belül átestek a fertőzésen:

[link]

2022. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
84%
Meg elvileg most csak azt szavazták meg, hogy ha a helyzet úgy hozza, akkor elrendelhetik a kötelező oltást.
2022. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!