Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi az oka hogy a tanultabb/mag...

Mi az oka hogy a tanultabb/magasabb képzettségű emberek inkább oltáspártiak, míg a képzetlenebbek inkább oltásellenesek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 27. 00:12
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
47%

A kérdés provokatív, jelentve.


Nyugi kérdező, diplomás vagyok és rajtam kívül több tanult ember se kér ebből a kísérleti fázisban lévő vacakból, amikről fokozatosan derülnek ki, hogy milyen károkat okoznak.

2022. jan. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
59%
Egyik értik a problémát, a másik nem akarja érteni sem.
2022. jan. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
38%
A kérdésedben a válasz.
2022. jan. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
62%

“ 4 szakmával és érettségivel nem érzem magamat tanulatlannak vagy képzetlennek, ettől függetlenül elutasítom az oltást, mert a tapasztalataim alapján teljesen felesleges. Oltott ismerőseim megfertőződtek, és rosszabbul vészelték át a betegséget, mint a szüleim, akik 50 felett vannak, és nincsenek beoltva. Erről ennyit.”


Apró mintából globális következtetést levonni, pont, hogy nem intelligens dolog.

2022. jan. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
68%

Itt már eléggé kiveséztük ezt a kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__1153586..

710 válasznál jár...

2022. jan. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
30%
14. Írtam, hogy saját tapasztalat. De ha ez nem történt volna, akkor se adatnám be, amíg nem vállalja érte senki a felelősséget. Inkább élek korlátozások között, minthogy egy kísérleti fázisban lévő kotyvalékot beadassak magamnak, amiről eddig kiderült, hogy amúgy is haszontalan, mivel ugyanúgy megfertőződhet az is, aki be van oltva, és tovább is fertőzhet.
2022. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
61%

"De ha ez nem történt volna, akkor se adatnám be, amíg nem vállalja érte senki a felelősséget"


A konteókban való hit sem intelligens dolog.

2022. jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
82%
17: Képtelennek lenni elfogadni egy másik ember döntését és erőszakoskodni vele nem intelligens dolog.
2022. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
49%
Így van, nincs ebben semmi konteó. Csak ha én se csesztetek senkit azért, mert beoltatja magát, akkor engem se csesztessen senki, hogy oltassak. El tudom dönteni, hogy mi a jó nekem, ahogy te is, mégse vagy érte megszólva. Mást megszólni az egyéni döntéséért sem intelligens dolog.
2022. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
24%
A döntést el lehet fogadni. Tudományos álláspontnak hívni a húgyagyú véleményed, na azt nem. Én leszarom, ki hogy dönt, de ha hülyeségekre hivatkozik, ne csodálkozzon, ha hülyének nézik. Nem a döntése miatt, hanem mert ostoba, mint a f*szom és nem érzi, hogy speciel az, amit kiejt a száján, röhej kategória.
2022. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!