Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi az az antitest szint,...

Mennyi az az antitest szint, aminél nem javallott a 3-ik covid oltás?

Figyelt kérdés
2022. jan. 30. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

Alapból nem javallott a harmadik oltás.


Semmi értelme.

2022. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

Nincs ilyen, bármekkora antitestszintre rá lehet oltani, probléma belőle nem lesz. Ez az orvosszakmai konszenzus.

Persze sok (tájékozatlan laikus) ember mást gondol.

2022. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha korábban átestél a fertőzésen akkor kb értelmetlen. [link]
2022. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
2-es, az ok, hogy rá lehet oltani bármilyen magas antitest szintre, de minek?
2022. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A rá lehet oltani és szükséges az oltás, az 2 külön dolog.

50 Au/ml érték felett mondanak általában valakit védettnek. Ha nálam működne az oltás, akkor én kb. hetente méretném az antitestszintjeimet és mikor lecsökken 50 környékére, akkor adatnám be a következőt. Csak sajnos ezt nem tudom kivitelezni. 2 Pfizert kaptam az ajánlott időközzel. A második után 2 héttel volt 13,8 Au/ml-en az értékem. Szóval nekem ebből heti szinten kellene kapnom, hogy védett legyek. A harmadik oltásom emiatt tuti másmilyen lesz. Kivárom a 4 hónapot köztük azért.

2022. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

#2 vagyok, akik lepontoztak azokat szeretném megkérni, hogy legyenek szívesek kifejteni nekem, hogy milyen probléma fakadhat abból, ha ráoltanak adott esetén több tízezres antitestszintre? Vagy ha úgy gondolják, hogy probléma nincs belelő, de minek, akkor pedig írják le, hogy mi az az antitestszint szerintük, amely felett felesleges a harmadik oltás? Ezeket legyenek kedvesek megindokolni, esetleg az állításokat alátámasztó kutatásokat linkelni.

Amennyiben erre nem képesek kérem a piros x-et se találják meg.

2022. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
#6: Felveszel egy esőkabátra mégegyet ha kint esik az eső? Felhúzol szexhez 2 vagy 3 vagy mégtöbb óvszert is egyszerre, mert probléma nem lesz belőle? Több maszkot is felveszel ha emberek közé mész?
2022. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Felhúzol szexhez 2 vagy 3 vagy mégtöbb óvszert is egyszerre"


Végül is :D


Közben csökkenhet a védettség, így kellenek a booster óvszerek, a végére már 4 óvszer van rajta.. :D

2022. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
Egy dolog, hogy van antitest, ha régen kaptad a 2. oltást, akkor azok az antitestek már nem védenek meg. Ezért is teljesen felesleges az antitestszámot mérni. Ha eltelt 4-6 hónap, akkor érdemes kérni a 3. oltást.
2022. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

“ #6: Felveszel egy esőkabátra mégegyet ha kint esik az eső? Felhúzol szexhez 2 vagy 3 vagy mégtöbb óvszert is egyszerre, mert probléma nem lesz belőle? Több maszkot is felveszel ha emberek közé mész?”


Ilyen bátor legény vagy akkor is, amikor mondjuk veszettség ellen a 4. dózist szúrják be 3 héten belül? Nem elég az 1? :)

2022. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!