Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki AstraZene-kát adatott be...

Aki AstraZene-kát adatott be magának, vagy a környezetében, az mit tapasztalt, rosszul volt tőle?

Figyelt kérdés
Főleg nők érdekelnek és fiatalok 25>

2022. jan. 30. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
50 körüli szüleim Astrát kaptak 2x semmi bajuk. 3.ra már phizert kértek
2022. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Nekem apa vette fel. Hőemelkedése volt meg egy napra kiütötte. Ennyi. Azóta már pfizert is felvett ra. Azzal is hasonló volt a másnap. Az Astrát eppen most lesz 1 eve hogy megkapta.
2022. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Ocsem osztalytarsa Astra-t kapott. 2 honapig volt utana Bp-en a korhazban mivel szivizomgyulladasa volt. Majdnem hogycsak meghalt. 19 eves a lany.

Tobb ismerosom rosszul volt tole de volt olyan is akiknek kutya bajuk nem volt. A lanynak is azt mondtak hogy 10000 ezer esetbol o volt pont az a 1 aki igy racseszett..

2022. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Én asztrezene-kát kaptam de a környezetem nem lett rosszul tőle.
2022. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Az első AZ után hidegrázás, hőemelkedés, alvás, karfájdalom. Ez tartott egy napig, utána megszűnt. A második után nem volt már semmilyen mellékhatás. Harmadjára Pfizert kértem, akkor karfájdalom volt.
2022. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

astrza zenekat kaptam kétszer és magas láz 39 fok, hidegrázás, gyengeség és szédülés, zsibbadtak a lábaim, karjaim


SOHA TÖBBET NEM KÉREM!

2022. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

7-es!


2 astra zeneka után felvettem két pfizert! A pfizertől nem volt bajom!

2022. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Anyukám barátnője(igaz, nem volt kimondottan fiatal, de csak 50 körüli, jó egészségnek örvendett, alapbetegsége nem volt) sajnos tüdőembóliában elhunyt pár héttel az Astra után😥

(Oltottként írom, szóval ez nem oltásellenes propaganda)

2022. jan. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!