Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Honnan veszik azt a sületlensé...

Honnan veszik azt a sületlenséget, hogy aki oltott az nagyobb eséllyel lesz covidos, meg jobban meg is betegszik?

Figyelt kérdés
Most ez dívik, szidni az oltást, és hogy bezzeg aki nem oltott az nem is lett beteg, vagy csak egy két napig volt rosszul, bezzeg az oltottak meg mind olyan betegek, hogy kórházba kerülnek. Komolyan azt hiszik, hogy az oltással a vírust fecskendezik az emberbe?! Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, hatan vagyunk a családban, mindenki oltott, és senki nem volt még beteg. Van két idős 80 éves is, nekik se volt semmi bajuk.
2022. febr. 1. 19:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
A facebookról. Egy mocsár a sok unatkozó, magamutogató idióta számára.
2022. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%

Igy neked van mit kerdezni es nem unatkozol:D

Kicsit meg nezz utana a dolgoknak szerintem

2022. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk tapasztalatból?:D több kollégám van, aki oltott és otthon van betegen. Aki nincs oltva dolgozik. Fura..
2022. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

Ez valóban így van. De érdekes hogy csak az omikron esetében.


A korábbi variánsoknál ez annyira nem volt megfigyelhető.

2022. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

3 oltás után olyan rosszul vagyok hogy az orvos is el volt ájulva telefonba mondta hogy ez igen!


37,8 fokos láz, állandó hidegrázás és remegés, torokfájás (nyelni alig bírok), mellette ugatósan köhögök, éjjel háromkor felébredek olyan erősen köhögök azt hiszem a bordám eltörik. Szóval nem, az oltás nekem legalábbis nem ért semmit.


Most szedek algopyrint, azibiot nevű antibiotikumot, paxirasolt, gyógyteákat stb egy hete szenvedek és párszor megijedtem hogy belehalok. Főleg egyedül családomtól elkülönítve karanténban vagyok ha rosszul lennék akkor aztán várhatnám a segítséget!


30as férfi vagyok!!!!

2022. febr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%

“ Szóval nem, az oltás nekem legalábbis nem ért semmit."


És honnan tudod, hogy ha nem lennél oltva, akkor nem egy lélegeztetőgépen haldokolnál?

2022. febr. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%

Anyukám 3 Pfizert kapott, covidos lett 3 hete. Kb 2 hétig volt beteg, napokig volt lázas.


Én nem kaptam oltást (de átestem rajta 2020 decemberben). Semmi bajom 1 éve!

2022. febr. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Ne írjatok ilyeneket, mert le lesztek szólva, hogy ez mind csak véletlen, és oltasd be magad akkoris, hiába semmi bajod!:D ez persze csak irónia volt, amúgy lehet hogy irigyek ránk oltatlanokra az oltottak, hogy semmi bajunk, és azért ilyen rosszindulatúak.
2022. febr. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel, hogy ki van oltva és ki nincs, ez mindenkinek a saját dolga. Én nem voltam beteg, és a családból sem senki, ez biztos. De baromságnak tartom mindent az oltásra fogni. Nem azt ígérték, hogy aki oltott az nem kapja el, hanem hogy nem lesz olyan súlyos a lefolyása, mint oltás nélkül. Tehát aki oltottan is rosszul van nagyon, az oltás nélkül valószínűleg meghalna. Nyilván van olyan is, aki oltás nélkül sem lesz beteg.
2022. febr. 2. 07:47
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok covid-oltva, és már a delta mutáns-hullámnál azzal fenyegetett az orvos, "hogy ha nem oltják be, hamarosan lélegeztetőgépre kerül!!!!".

Eltelt közel egy év, semmi bajom, az orvosom hetek óta nem rendel, omikronnal szenved!

Nem vagyok kárörvendő, mert nagyon megszenvedi, magas láza van, fáj a torka, köhög, és nagyon gyenge, az asszisztense szerint most azon gondolkodik, hogy 4. oltást is felveszi!


Nem értem az orvosokat, mintha fordítva látnának mindent, "felkerült a szemükre egy amolyan "oltasd magad, különben meghalsz" szemüveg, és akár még a saját anyjukat is beoltatják négyszer is, nem baj ha belehal szegényke az oltásba, de akkor is azt mondják, "ha nem lett volna beoltva, akkor már sokkal hamarabb meghalt volna"! Hihetetlen...., hol lett itt valami nagyon elrontva? Merthogy az orvosok 90% ilyen (tisztelet a kivételnek), egyszerűen semmiféle tény, tapasztalat nem tudja kizökkenteni őket abból, "hogy a covid - vakcina az egyetlen megoldás, és nincs más"!

2022. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!