Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Honnan veszik azt a sületlensé...

Honnan veszik azt a sületlenséget, hogy aki oltott az nagyobb eséllyel lesz covidos, meg jobban meg is betegszik?

Figyelt kérdés
Most ez dívik, szidni az oltást, és hogy bezzeg aki nem oltott az nem is lett beteg, vagy csak egy két napig volt rosszul, bezzeg az oltottak meg mind olyan betegek, hogy kórházba kerülnek. Komolyan azt hiszik, hogy az oltással a vírust fecskendezik az emberbe?! Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, hatan vagyunk a családban, mindenki oltott, és senki nem volt még beteg. Van két idős 80 éves is, nekik se volt semmi bajuk.
2022. febr. 1. 19:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak az orvosok lettek ilyenek, akik hisznek a vakcinában, azok letagadják a tényeket. Nagyon furák. Csak a vakcina létezik, nem hajlandóak semmi rossz véleményt meghallani róla, ami ráadásul nem vélemény, hanem tény.
2022. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%

Én azt nem értem, hogy logikusan végiggondolva mire gondolnak, mitől van ez szerintük. Mi a hatásmechanizmusa ennek szerintük.


Családom háromszor oltott, legjobb barátaim is, csoporttársaim is, volt munkatársaim is, jelenlegi munkatársaim is. Zömében el se kapjuk az Omikront, pedig járunk helyekre. Én úszni és barátokkal találkozni is, jelenleg zömében bejárok az irodába is. Azóta igazolt beteg munkatárs igaz maszkban, de textilben köhögött felettem, használta az egeremet, semmi bajom.

2022. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
10-es, igen igazad van, ez is egy baromság amit az orvosok mondanak. Egyáltalán nem biztos, hogy aki nincs beoltva az beteg lesz, vagy egyáltalán elkapja. De ugyanígy baromság az is, hogy aki oltott az mind beteg lesz, meg baja lesz az oltástól.
2022. febr. 2. 14:04
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
De vegyétek már észre, hogy igaz lehet ez is, az is. Én oltatlan vagyok, 1x kaptam el eddig, meg se éreztem. Főnököm 3x oltott, 2 hete otthon van betegen. Mindenki mást tapasztal, de attól mind igaz, kire hogy hát az oltás is, a vírus is. Mindkettőnél eltérések vannak.
2022. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
12-es, nálunk se volt baja senkinek. Én például hétvégente több száz, vagy akár ezer fős bulikba járok, ott maszkot sem visel senki, mégsem kaptam el. Szerintem egyébként teljesen lutri, hogy ki kapja el és ki nem, és kinél milyen lefolyása lesz. Ehhez tuti semmi köze az oltásnak. Azt viszont elhiszem, hogy aki oltottan is nagyon lebetegszik mikor elkapja, az oltás nélkül meghalna. Én leginkább a saját immunrendszeremben bízok.
2022. febr. 2. 14:09
 16/20 anonim ***** válasza:
13%

"Én leginkább a saját immunrendszeremben bízok."


Ezt egészségügyi dolgozók és bioszból 2-esnél jobb jegyet elérők előtt ne hangoztasd.

2022. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16-os, egész életemben makk egészséges voltam, ha össze voltam zárva olyanokkal akik köhögtek tüsszögtek, akkor sem kaptam el soha semmit. Sosem voltam beteg. Akkor miért is ne bízhatnék az immunrendszeremben?
2022. febr. 2. 15:24
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Olvass utána.. Amúgy nem a "gyenge" immunrendszer a veszélyes, hanem a túl erős.
2022. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
69%
Onnan bmeg hogy igaz
2022. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
76%
Tapasztalatból. Én oltott vagyok és két hétig voltam beteg, a párom oltatlan, ő három nap alatt túl volt rajta.
2022. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!