Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Túl korai pcr? Szerintetek...

Túl korai pcr? Szerintetek létezik,hogy egyszerre vagyok beteg a lányommal, tünetek ugyanazok és én mégis negatív vagyok?

Figyelt kérdés

A 8 éves lányomnál kedden kezdődött hasmenés. Szerdán szintén. Csütörtök reggel a suliban még negatív majd este pozitív itthoni antigén gyorsteszt. Pénteken reggel pcr ami pozitív lett. Szombat hajnalban én lettem rosszul, hányás hasmenés plusz fájt még a szempillám is.. Iszonyat.. Minden csontom, izületem. Fejfájás.. Hidegverejték, 3 takaró alatt is fáztam bár lázam nem volt. Elmentem pcr tesztet csináltatni ami negatív. Mára egy fokkal jobb, de jött torokfájás.

Szerintetek létezik,hogy egyszerre vagyok beteg a lányommal, tünetek ugyanazok és én mégis negatív vagyok?

Igazából a tünetek kezdete után pár órával voltam tesztelni. Lehetséges hogy túl korán!?



#COVID #Hanyadiknaponérdemes
2022. febr. 6. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Létezik
2022. febr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Az egyik covid tünet a negatív teszt.

Biztos elkaptad

2022. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
2 akkor mire jó a teszt?
2022. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, hogy nem jó a teszt vagy rossz a mintevétel. De elég gyanús, hogy te is elkaptad. Nyilván lehet más vírus is, de így fura lenne.
2022. febr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek is volt egyébként ilyen. Nagyszülők covidosak voltak. Gyerek elkapta. Szülő is beteg volt, de a teszt szerint az nem covid volt.
2022. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igazság szerint ez a gurgulázós pcr teszt szerintem nem a legmegbízhatóbb. Sokminden befolyásolja ha ittál, ettél, fogatmostál, cigiztél előtte x időn belül.

Ma csináltatok egy orrturkálós antigén tesztet.

2022. febr. 6. 10:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Na az orrtúrós az ami igazán megbízhatatlan. Milyen az a gurgulázós?
2022. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy valamiért nem jut a mintába elég kórokozó és nem tudják kimutatni. Jó hír, higy ha az orrodban nincs sok vírus, akkor nem is nagyon fertőzöl. Ha van rá pénz, nem rossz ötlet az antigén tesztet is ellőni. Lehet, hogy most már lesz ott vírus és kimytatja. Az kevéssé valószínű, hogy pont valami mástól van bajod. A gyerek lehetett hamis negatív, de őt kétszer is tesztelték, nem valószínű.
2022. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A pcr a legmegbízhatóbb.

De elég gyanús, hogy ugyanaz a bajod, mint a gyereknek.

Megcsináltad a gyorstesztet?

2022. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valószínű túl korán csináltad. És az se jó, ha ettél/ittál előtte.
2022. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!