Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki használt ivermektint...

Aki használt ivermektint honnan szerezte be és melyik készítményt?

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Paraziták ellen? Azért nem kellene erőltetni ezeket a dolgokat amiket hülyék terjesztenek... (Korona ellen)
2022. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Orvos nélkül ne szedd be. Egyébként parazitairtóként hivatkozni rá erős tájékozatlanságra vall.
2022. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Kutyabőrt húztam magamra és elmentem egy állatpatikába, ahol addig ugattam (megijedt a patikus) amíg ki nem adták az ivermetint!


Lehet még esetleg disznóbőrbe is beöltözni, csak akkor nem ugatni, hanem röfögni kell!

2022. febr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Én azt mondtam, hogy a papagájomnak kell ivermectin cseppek, meg a cicámnak is!

Megkérdezik majd, hogy melyik fajta kell? Nyugodtan mondjátok, hogy az a nagyon kesernyés ízű, a patikus egyből oda fogja adni, és még után rendel is, ha elfogy.

2022. febr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Recept nelkul kiadjak?
2022. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
31%
Azért a moderátor is ránézhetne az ilyen ál gyógyító kérdésekre... Elég durva hogy ennyi tudatlan ember van!
2022. febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
49%
Pár országban az ivermectin koronavírus elleni hatásáról szóló elmélet annyira népszerűvé vált, hogy a lakosság nagy része elkezdte szedni, így a készletek hamar kifogytak, és már az állatok számára készült ivermectin tartalmú termékekre is nagy a kereslet. A Nébih már nálunk is figyelmeztetésben kérte az embereket, hogy ne szedjenek be állatoknak készült gyógyszert, és mi is azt javasoljuk, hogy ne egyetek kutyának vagy papagájnak szánt rácsepegtető oldatokat, mert semmi bizonyíték nincs rá, hogy használnak, ellenben a nagy mennyiségek beszedése, vagy a más gyógyszerekkel való együttes alkalmazása bizonyítottan mérgezéshez vezet.
2022. febr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

"Approved for human use in 1987,[9] today it is used to treat infestations including head lice, scabies, river blindness (onchocerciasis), strongyloidiasis, trichuriasis, ascariasis and lymphatic filariasis.[10][11][8][12] It works through many mechanisms to kill the targeted parasites,[10] and can be taken orally, or applied to the skin for external infestations.[10][13] It belongs to the avermectin family of medications."


Tehát emberek is szedhetik, sőt szedik is. Ettól függetlenül orvosi ajánlás nekül ne szedje be senki,

2022. febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!