Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kell még aggódnom? Édesanyám...

Nono88 kérdése:

Kell még aggódnom? Édesanyám is elkapta az feltehetően az Omikron-t.

Figyelt kérdés
Múlthét előtti héten Pénteken kapott oltást, és utána következő hét kedd este kapart a torka. Holnap lesz 1 hete hogy az omikron tünete megjelent (enyhe rekedtség torok kaparás, íz és szaglás vesztés) Azóta annyi van hogy talán nem rekedt, meg mintha kezdené érezni az ízeket.

2022. febr. 7. 20:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem okoskodtam, csak kérdeztem. Oltásra kapta el ezt a szart. Nem én. Édesanyám.
2022. febr. 7. 20:07
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Nalunk az egesz csaladban at ment. Te is elfogod kapni mert erosen terjed ez a sza.r valtozata de kulonosebben nagy bajod nem lesz mert 1 het alatt atmegy rajtad es mindenki mason is. Mellesleg az oltas az virus virus ellen..
2022. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod. Zacher meg Müller nagyon igyekszik paráztatni, nekik ez a feladatuk, de a többi doki megmondta, hogy nincs ok az aggodalomra.
2022. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!