Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mi? Nagyon megijedtem, még...

Ez mi? Nagyon megijedtem, még most is remegek.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, kb fél orája roszul lettem.

Olvastam amikor hirteln olyan fura álmoszerű érzésem let mint mikor az ember bevan füvezve de tisztára:s Ahogy észleltem a szivverésem felgyorsult, remegni kezdtem, azt hittem meghalok, anyuéknak izéltem h ivják a mentőket, azt hittem komolyan it a vég. A testem is zsibbadt, meg még mindig oylan fura, befless érzésem van, de nem szivtam semmit, csak ittam reggel adrenalint.

meg megis jött..

szoval most már jobb de 15 perce teljesen szarul voltam, ugy éreztem elvesztem a külvilággal való kapcsolatomat. Ég az arcom, már picit jobban vagyok, de ha eszembe jut h vmi bajom van megint roszabb lesz. Mi bajom lehet??


2010. szept. 10. 20:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm jobban vagyok. Az álomszerű helyzet elmúlt, csak ha a fejemt hirteln kapkodom, vagy fel le, akkor hasonlo érzésem támad... utánaolvastam a pánikrohamnak majdnem minden tünet megvolt. Szerintem leeshete a vérnyomásom ahogy felkaptam a fejem, plusz meg alig etem, meg mejött, (vérveszteség), ettől az érzéstől pedig bepánikoltam...:(
2010. szept. 10. 20:54
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez pánikroham volt, az biztos. Olvass utána.
2010. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez pánikroham volt.Sajnos jól ismerem,volt részem benne bőven!Menstruáció idején könnyebben támad.És az adrenalin is előhozhatja annál,aki esetleg épp érzékenyebb rá.Pánikosok jobb is,ha messzire elkerülik a koffeint.

Ne félj,az ilyen roham nem halálos,csak ijesztő és alattomos,mert minél jobban megijed,fél tőle valaki,annál több esélye van az újabb rohamokra.Egyébként ma kettős front van és a frontok is előhozhatják.Ma én is vacakul vagyok,hasonló fura érzéseim vannak.

Szóval,javaslom,hogy ne igyál semmit,amiben van koffein,helyette inkább nyugtató hatású gyógyteát.És pihenj sokat.

2010. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!