Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikorra múlik el a gyomorfájás?

Mikorra múlik el a gyomorfájás?

Figyelt kérdés
1 hete pozitív a covid tesztem.Az első tünetek egyike volt a gyomorfájás,ami azóta sem akar múlni.Probiotikumot és görcsoldót szedek.Mit tehetnék még?Akinek hasonló volt,mikorra múlt el?

2022. febr. 10. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,más tüneted van még?Nekem nem csinált tesztet az orvos,de szerintem covidom van.Tegnap kezdődött a gyomor fájás, gorcsszerüen ,hullámokban jön,elég erős.Bocsi hogy èrdemben nem tudok hozzàszólni,csak aggasztó ez a gyomor fájás,nem tudtam mitől van,de most már erős a gyanúm hogy a vírustól.
2022. febr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem úgy kezdődött 01.27-én,hogy délután rázott a hideg,másnap reggel nátha,majd délelőtt hányás.A nátha 2-3 nap volt,de maradt a gyomorfájás.Kolléganőm pozitív tesztje után az enyém is az lett 02.04-én.Azóta nem múlik a gyomorfájás.
2022. febr. 10. 08:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasmenése is volt? Jobban vagy már?
2022. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hasmenés tegnap előtt és tegnap volt,ma már nem.Úgy tűnik mintha megszűnne a gyomorfájás.
2022. febr. 11. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
De jó, remélem nekem is hamar elmúlik.Jobbulàst.
2022. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!