Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez lehet koronavírus?

Ez lehet koronavírus?

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén (feb.5-6.) meg voltam fázva, de elég hamar el is múlt. Hétfőtől kezdve baromira fáradékony voltam, csütörtök óta pedig a fejemben ilyen nyomásérzést érzek, és néha nagyon fáj a fejem is. Nem szédülök, ezen kívül enyhébb hasmenésem volt, néha hányingerem van, a fáradékonyságom már fényévekkel jobb, mint volt. A gyorstesztem negatív lett ma reggel, de a házi orvosom azt mondta, hogy 3-5. napig mutathat fals negatívat. Ez lehet koronavírus, vagy valami más? Soha nem volt még ilyen nyomásérzés a fejemben ennyi ideig, a vérnyomásom tökéletes.

2022. febr. 14. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Túl sokat aggódsz.
2022. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
Menj pcr tesztre
2022. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
2: Felesleges PCR tesztre menni, mire megjönne az eredmény már úgyse lesz valid, mert nem lesz semmi baja.
2022. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
lehet. Nekem kedden nem mutatta ki a teszt, pedig volt már tünetem, pénteken viszonr igen
2022. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túl lihegni:D
2022. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4%

Én 24 évesen intenzív osztályra kerültem kétoldali tudogyulladassql


Na ott lihegve meg fulladtam 81es oxigén szaturaciónál

2022. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Igen igen 6-os előfordulhat ilyen is!Senki sem állította hogy nem!De nem egy hét után kezdjük ott,másik hogy influenza is okozhat ilyet és ezt tapasztalatból írom,harmadsorban pedig mióta van ez a mizéria mindenki be van ijedve mintha más betegség nem is létezne holott az omikron egy shemmi:D
2022. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Ja és akinek kétoldali tüdőgyuszija van az nem eszik,nem iszik csak alszik egésznap és kékül a körme az oxigénhiánytól és beszélni is alig tud nemhogy ide kérdést kiírni már elnézést :D

.

2022. febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem a mamám több, mint egy héttel került be 2 oldali tüdőgyulladással kórházba, addig nem volt komoly baja.

Mellesleg a pcr tesztnek 1 nap alatt meg van az eredménye.


Lehet az omikron semmi, de az értelmes emberek attól függetlenül nem akarják szétszórni a vírust és tudni akarják, hogy elkaptak-e vagy sem

2022. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező a nehezén már túl vagy,nyugi
2022. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!