Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon-nagyon-nagyon halvány...

Nagyon-nagyon-nagyon halvány második csík COVID gyorsteszten?

Figyelt kérdés
Ez a nyálból vizsgálós fajta. A megadott idő végefelé néztem, nem 20 perc elteltével!!!
2022. febr. 15. 12:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A halvány csík is csík. Szerintem Covidos vagy és egy PCR teszt is ezt mondaná valószínűleg. Jobbulást!
2022. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mindegy, a halvány is pozitív.
2022. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Elképesztő halvány volt. Mint egy kifogyott filc. Ha korábban nem lett volna kettő full negatívom, azt mondanám, beképzeltem magamnak.


Nagyon örülnék, ha COVID lenne. Egyrészt brutálisan fáj a torkom és remélem nem valami más miatt, hogy még amúgy a COVID miatt is aggódni kelljen később (ez a másrészt).

2022. febr. 15. 13:11
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez pozitív, de felhívod a háziorvosod és elmondod neki, hogy ez a teszt ezt mutatja, csináltathat esetleg PCR-t, vagy ismételd meg a gyorstesztet.
2022. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha picit is pozitív, akkor 99%, hogy covid. Háziorvos, PCR, kiderül biztosra.
2022. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Van még egy, meg fogom ismételni. Az orros pálcikás, bár orrtünetem még nincs, csak ezer kés a torkomban.

Holnap este rendel legközelebb, hívom.

Ő PCR-t csinál?

2022. febr. 15. 13:18
 7/20 anonim ***** válasza:

Elvileg hivatalból is elrendeli de mondd neki, hogy csináltál x tesztet, abból az egyik pozitivitást mutatott.

Valószínűleg küldet ki mentősöket/valakit (bár a pozitív gyorsteszt esetében szerintem lehet kérni kell), akik leveszik a PCR-t. Ha nem küldet de kíváncsi vagy rá, akkor kérd tőle, hogy legyen PCR.

2022. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Úgy tudom, manapság már behív, de káosz van.

Nyolcszor hívtam, mondjuk ez mutatja, hogy nem akartam annyira. Holnap kétpercenként kell hívnom, úgy hátha. Kellene a zenélős sorbaállító rendszer a háziorvosokhoz is. 😅

2022. febr. 15. 13:58
 9/20 anonim ***** válasza:
Rögtön tesztelők sem csinálnak PCR-t először ők is gyorstesztet csinálnak.
2022. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nade akkor hogy is van a háziorvosnál?
2022. febr. 15. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!