Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintem kovidos vagyok ,...

Szerintem kovidos vagyok , most eloszor , oltatlan vagyok, Tünetek : láz: 2 napig szemem forgatásra nyomo fájdalom szédülés medence csont fájdalom , most 3 - 4 napja elment a láz de konkrétan meg mindig lazasan erzem magam es faj a szemem esatobbi?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen valakinek mennyi idobe telt mig rendbe jott ?
2022. febr. 21. 06:44
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Van akinek pár nap, van akinek pár hét, van akinek akár több hónap.
2022. febr. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 3napig tartott, igaz szedtem az ivermectint.


A szemem is nagyon fájt, arra pedig az allergodil szemcseppet használtam, orra is ugyan ezt, csak orrsprayt.

2022. febr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy tesztet kb. 3000 ft.
2022. febr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A vírus fertőzések kétpúposak általában. Van egy nagyon rossz fázis, és miután kezdesz jobban lenni, akkor utána még egy visszaesés.


A covid után, amúgy van, aki hónapokig ennyire gyenge. Reméljük, hogy probléma nélkül megúszod. írasd ki magad, ne sportolj, pihenj sokat, igyál vizet. Ha nem javul, akkor érdemes elmenni orvoshoz, mert lehet szívizomgyulladás vagy más maradandó probléma, amit időben érdemes kezeltetni.


Illetve vigyél be sok vitamint. Valamiért oltás és covid után is kiürülnek a D vitamin, B vitamin raktárak (vagy legalábbis sokaknak javul az állapota ezek pótlása után).

2022. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 3 hónapja tart :D a szemgödör fájdalom elég bosszantó de 1 algopyrintól elmúlik
2022. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!