Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem lettem covidos...

Miért nem lettem covidos oltatlan létemre az elmúlt két évben?

Figyelt kérdés
Oltatlan vagyok, krónikus betegségem is van, különösebben egészséges életet sem élek, elővigyázatos nem voltam, távolságot sosem tartottam, nem fertőtlenítettem, maszkot nem hordtam, még tudatosan igazolt covidossal is érintkeztem (egy autóban utaztam) egyszóval magasról lecartam az egészet kezdettől. Mások 3 oltással sírnak a facebook-on hogy már másodjára covidosak.

2022. márc. 1. 19:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
A 9. válaszoló szavait sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom, de a válasza végén írtakhoz annyit tudok hozzáfűzni, hogy a feleségemmel mindketten 0-ás vércsoportú (idős) emberek vagyunk. Amikor elkezdték a vakciák beadását 1,5 hónap múlva megkaptuk az elsőt, majd a 3.-at is. Maszkot viseltünk és viselünk, de eddig még nem lettünk covidosok. Hogy ez mennyire függ a vércsoporttól - nem tudom, csupán reagáltam a soraira. Hátha vannak még sokan ilyenek...
2022. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Áteshettél úgy is, hogy észre sem vetted.
2022. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
84 éves édesanyám nem kapta el. Pedig apukám és velük elő bátyám betegek voltak.
2022. márc. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
20%
Én sem kaptam el és mindent leszartam.
2022. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%

Mint minden fertőző betegség esetében, mindig vannak, akik alapból immunisak rá. Vagy tünetmentesen-tünetszegényen estek át rajta, és ezért nincs róla tudomásuk.

De ez nem "érdem", hiába próbálod annak feltüntetni. Inkább szerencse.

Aki olyan buta, hogy nem foglalkozik a megelőző/védő intézkedésekkel, annak kell is a szerencse!

Különben, még ha kettővel-hárommal felszorozzuk is azok számát, akik hivatalosan elkapták, még akkor is van pár millió ember rajtad kívül Magyarországon, akik nem kapták el.

2022. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ezen már jóformán mindenki átesett így, vagy úgy. Maximum aki egy szikla alatt él az emberektől távol, az nem kapta el.
2022. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!