Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez a covid teszt pozitiv?

Ez a covid teszt pozitiv?

Figyelt kérdés
[link]
2022. márc. 3. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hogy mennyire halvány vagy erős a csík, az nem számít. Ha van csík, akkor pozitív.
2022. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:( szomoru

3x oltott 75 eves edesanyam az.

Torokfajason kivul nincs baja.

2022. márc. 3. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Mivel oltott, ezért nincs más baja. Nem szomorú, örülj neki.
2022. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen,ha igy nezzuk akkor ez jo.

Remeljuk nem is lesz egyeb tunet.:(

2022. márc. 3. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen csík volt 2 nappal az első tünetek megjelenése előtt és ekkor nekem is a torkom fájt (elég erősen).

Másnap ment át náthába, akkor már 1 perc alatt pozi lett a teszt és a 15. perc végére erősebb volt a tesztcsík, mint a kontroll.


Ne aggódj érte túlzottan, ha lehet ilyet mondani, az omikron már nem olyan veszélyes. Azért mindenképpen kapjon antibiotikumot megelőzésképp (Azi Sandozt ír fel nagyon sok háziorvos) és pihenjen. Igazából annyi, hogy konzultáljon a háziorvossal, akármilyen nehéz is elérni őt. Tippem szerint fog felírni Azit.

Én 2 hetet pihentem, konkrétan mire utcára mentem illetve mertem 6-7.000 lépésnyit lassan sétálni, addigra 1 hete már nem volt komolyabb tünetem.

2022. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!