Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3 oltás után pozitív teszt?

3 oltás után pozitív teszt?

Figyelt kérdés
3 oltást felvettem, ma csináltam itthon egy gyorstesztet, mivel holnap babalátogatóba mennék, és anyuka mondta, biztos, ami biztos, szeretne egy negatív tesztet. Meg is csináltam, minden tünet nélkül, a 2.csík majd leugrik a tesztről…… Semmi, de semmi tünetem nincs. Kérdezném, ezt le kell jelenteni a háziorvosnál? A “karantént” így természetesen betartom a negatív tesztig.
2022. ápr. 14. 00:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
"Sznob anyukához nem mennék látogatóba" Tehát ha valaki nem akar fertőző beteget engedni a fejletlen immunrendszerű csecsemőjéhez, az sznob? Érdekes, én eddig felelős szülőnek hittem.
2022. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó, tőlem idéztél.

Ezentúl babalátogatóba menvén szerezzünk be AIDS-, szifilisz-, covid-tesztet, tetű, ótvar, rüh ellen is nézessük meg magunkat blablabla... És erről dokumentumokat mutassunk meg az újdonsült anyukának. 2020-ig érdekes módon elegendő volt, hogy tisztán és egészségesen mentem a babákhoz, kezet mosva közvetlenül az érintés előtt. És ezek a picik túlélték, azóta megnőttek...:)

Kérdező, tényleg ne induljál útnak ilyen idiótához. Utána még rád fogja azt is a nagysága, ha nem jól szopik a baba.

2022. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
9-es Teljes mértékben igazad van!Nem értik még mindig sokan:D Rájuk kell hagyni
2022. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

Elképesztő, hogy milyen alacsony lett mára az értelmi-érzelmi intelligencia!

Bizonyítottan fertőző beteget nyugodtan egy kisbaba és anyukája közelébe küldenének!

És még azokat szidják, akik ezt nem tennék.

(Normális ember még egy sima náthával sem megy babalátogatóba.)

9-es még azt is tudni véli, mindenféle erre irányuló tanulmányok nélkül, hogy mennyire megbízható egy teszt. Mond, hallottál már szenzitivitásról, specificitásról?

Sokan összekeverik a vágyálmaikat a valósággal. Nem akarják elfogadni a tényt, hogy világjárvány van, ezért inkább tagadják.

2022. máj. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
na megint itt egy maszkabális debil 4 oltással a vállában :D menj már innen
2022. máj. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!