Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vírusos szemölcs kezelése...

Vírusos szemölcs kezelése belsőleg?

Figyelt kérdés

Már másodjára jött ki a talpamon egy vírusos szemölcs hiába kenegettem mindenfélével semmi sem használt úgy hogy kikellett lézereztetnem. Az érzéstelenítő beadásáròl inkább nem nyilatkoznék.. elég annyi hogy kétszer átélni bőven elég volt többször nem szeretném

Az lenne a kérdésem hogy esetleg belsőleg lehet ezt kezelni hogy többször ne jelentkezzen? Gondolok itt olyan vitaminokra amik esetleg nektek beválltak, vagy gyògynövények?



2022. ápr. 15. 14:34
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Nekem is volt egy időben, nekem sokat segített a Grapefruit mag-csepp, a drágább Dr.Csabait belsőleg fogyaszd, kúraszerűen, nagyon jó immunerősítő.

Plusz a DM-ben kapható Grapefruit mag-csepp, azthiszem Ginsaenges&Echinaceas nem 100%os Grapefruit tartalmú, de a szemölcsöt 2 nap alatt eltünteti:)

2022. ápr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A DM-eset kend a szemölcsre közvetlen, kicsit csíp, de nagyon hatásos
2022. ápr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jaj de jò köszönöm! Jövőhéten veszek is és kipròbálom.

A szemölcsöt màr lézerrel eltávolították úgy hogy azzal már nincs probléma csak többször nem szeretném átélni. Kentem egyébként minden házilagos praktikával amit a neten olvastam , almaecet, ricinus olaj, akkor vettem a wartner szemölcs eltávolítò stiftjét is de semmi nem használt.

2022. ápr. 16. 05:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szedhetem a grapefruit mag cseppet mert antidepresszánst szedek és mivel alkhol van a cseppekbe így nem ajánlatos a kettőt együtt szedni.
2022. ápr. 17. 04:58
 5/6 anonim válasza:
Oh, hát akkor sok-sok C Vitamin
2022. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 40+ darabot co2lézereztete ki a talpamon hol érzéstelenítővel hol anélkül én ezt már nagyon megszoktam sajnos de muszáj ...

Nekem isoprinosine írt fel a doki nagy dózisban de erősen kihag a májra!

2022. máj. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!