Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon gyakran lebetegszem....

Nagyon gyakran lebetegszem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Kb minden hónapban lázas vagyok, fulladok, gyenge vagyok. Jó esetben csak 1-2 napig tart, de van amikor két hétig vagyok beteg. Ebben az évben már egy hónapot hiányoztam a munkából, és nem elhagytam magamat, hanem tényleg nem tudtam bemenni.


Voltam vérvételen, tüdőszűrőn, tüdőröntgenen, góckutatáson, allergiavizsgálaton, cukorterhelésen, nőgyógyásznál, ultrahanggal is megvizsgáltak, de mindent rendben találtak.


Étkezésemre odafigyelek, sok zöldséget, gyümölcsöt eszek, soványhúsokat, és futni járok - már amikor nem vagyok beteg... Mostanában azt sem tudtam.


Voltam már kórházban is covid miatt, akkor nagyon rosszul voltam. Nem értem miért van ez, még csak 22 éves vagyok. Régen nem voltam ennyire beteges, olyan 2 éve van ez a problémám.


2022. ápr. 26. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg hormonproblémák? Endokrinológia?
2022. ápr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagy éces?
2022. ápr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NTBS ***** válasza:
76%
Sok oka lehet. Genetikai háttér, életmód, stressz, lelki dolgok stb.
2022. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1# Ja igen, ott is voltam tavaly...

2# Nem hiszem.

2022. ápr. 26. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a férjem volt régen feszt hőemelkedéses, amikor volt egy nagyon feszült, stresszes periódus az életében. De egyébként is könnyen lebetegszik, míg én évente 2x vagyok náthás, ő 12x. Most 33,kb.25 éves korában kezdett többször beteg lenni, addig ritkán volt baja.

Bár te még csak 22 vagy, de nem hülyeség, hogy a korral is jár. Próbáld kerülni a stresszt. Jó egészséget!

2022. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5# Van benne valami... Köszönöm.
2022. ápr. 26. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
A legontosabbat nem írtad le, kaptál ilyen ótást? pfizer modern astrazenekar?
2022. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én múlt szeptember óta vagyok rendszeresen (1-2 havonta) beteg. Előtte évente 1x kaptam el valamit. Nem tudom az okát, a táplálkozásom, életmódom nem változott, odafigyelek magamra. Oltást nem kaptam az utóbbi években.

Talán nem belül keresendő az oka, hanem kívül, a környezetünkben.

2022. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!