Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mogottem a buszon egy no tok...

Mogottem a buszon egy no tok sokat kohogott, aztan meselte a mellettelevonek h a ferje vagy fia nem akar tesztet csinalni. Na most en egy daganatos beteggel elek egyutt, eddig nem kaptam el, most legyek egy hetig ffp2ben vagy mi?

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Ebből a szempontból már mindegy. Mit használna, ha most egy hétig ffp2-ben lennél???

Ha védeni akarod magad, akkor (a nem túl régi oltáson kívül) mindig hordj zárt térben és zsúfolt helyeken min. ffp2 maszkot.

Én egészséges vagyok, de zárt helyeken én is mindig viselem, akkor is, ha a boltba ugrom be 10 percre.

2022. máj. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem ffp2-t, de én is mindig hordok.
2022. máj. 16. 07:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébkènt most nyilván az lenne a lényege a lakásban az ffp2nek, hogy az érintett ne kapjon el semmit, ha esetleg en elkaptam vmit
2022. máj. 16. 08:00
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
semmi nem kell foglalkozni vele
2022. máj. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!