Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Méhcsípés szerű tünetek a...

Méhcsípés szerű tünetek a talpon, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már többször is előfordult velem, hogy a talpam egyszer csak reggelre kicsit bedagad, és az a méhcsípés szerű égő viszkető érzés jelentkezik. (Mindkét talpamon és nem csíp meg méh.)

Általában fesztivál után, mikor sokat vagyok ugyanabban a cipőben, sokat ugrálok/sétálok, megizzadok, de most fociztam egymás után két nap és ugyanez jelentkezett.

Valakinek van tippje, hogy mi okozza, és mit lehetne tenni, hogy hamarabb elmúljon?

Nagyon kellemetlen így járni.


Köszi előre is!



2022. máj. 17. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami úgy néz ki, mint egy rovarcsípés, olyan panasz okoz mint egy rovacsípés, az általában rovarcsípés. Nem csak méh csinál ilyet, szúnyog, pók, stb.
2022. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze, ez nyilvánvaló, én arra lennék kíváncsi, mi okozhat még hasonló tünetet.

Egyébként nincs is a talpamon nyom, ahol megszúrt, és az, hogy harmadjára fordul elő, hogy mindkét talpamon egyszerre csíp meg anélkül hogy észrevenném, azért nem túl reális.

A legutóbbi alkalommal akkor kezdtem észlelni az első tüneteket, hogy viszket mindkét talpam, mikor hazafelé tartottam a munkából, pedig egész nap cipő volt rajtam, úgyhogy egyelőre zárjuk ki a rovarcsípést.

2022. máj. 17. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:
tudom, nehézkes fotót csinálni, de az lenne a legjobb, ha látnánk, milyen a talpad!
2022. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csináltam pár képet, tényleg nem könnyű jól lefotózni.

Az alsó két kép a bal talpam, ott nagyobb a folt, a felső pedig a jobb talp.


[link]

2022. máj. 17. 23:37
 5/6 anonim ***** válasza:
passz, menj vele bőrgyógyászhoz
2022. máj. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Pár nap alatt elmúlik, mire a bőrgyógyász fogadna már rendben is van, csak kíváncsi voltam mi okozhatja, hátha más is tapasztalt ilyet.

Elég kellemetlen, jó lenne megelőzni, mert kezd rendszeressé válni.

2022. máj. 26. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!