Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez vajon milyen (feltehetőleg...

Ez vajon milyen (feltehetőleg nemibetegség) lehet?

Figyelt kérdés

Próbáltam elérni a háziorvosomat ma többször is, de nem vették fel a telefont, szóval marad az internet ma estére.


1 hete kezdődtek a panaszaim a farpofáim felső részén, a farokcsont alatt. Irritáló, égő, pirosas színű a bőröm egy foltban, amin vizes, színtelen, de büdös váladék van. Emellett a nyílás mellett megjelent tegnap estére egy véres hólyag, ami ma minden óvatosság ellenére le is szakadt, majd egy ideig vérzett is. Steril gézlapokkal állítottam el a vérzést.


Ha nemibetegségeim vannak, akkor vissza tudom őket vezetni egy 1-2 héttel ezelőtti anális szexhez, noha használtunk óvszert.


Mikre utalnak a panaszaim és mit tudok kezdeni velük, amíg tudok orvossal beszélni? Vizsgálatra valószínűleg csak jövő héten tudnék már menni.


Én gomba és HPV kombóra gondoltam eddig.


2022. máj. 18. 20:09
 1/4 A kérdező kommentje:
A hólyag az szemölcs akart lenni, csak fáradtságomban mást írtam.
2022. máj. 18. 20:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Háziorvos helyett bőr-és nemibeteg gondozóba menj, ott tudják kideríteni, hogy mi ez.
2022. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit komplikált helyzetben vagyok (volt egy kérdésem erről tegnap is), mert külföldön élek, csak épp itthon vagyok. Egy másik EU-s országban van biztosítasom. Jövő héten megyek vissza.
2022. máj. 18. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
2022. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!