Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Félelmetesnek tartjátok a...

Félelmetesnek tartjátok a majomhimlő mutációját?

Figyelt kérdés
Az eddigi adatok alapján jelenlegi formájában nem olyan veszélyes, de ha mutálódik akkor nagyon fertőzővé válhat. Állítólag a jelenlegi oltások sem biztos, hogy jók lesznek ellene, tehát újat kell fejleszteni. Ti féltek egy újabb világjárványtól? Érdemes lesz beoltatni magad?

2022. jún. 7. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Kaptam oltást feketehimlő ellen, voltam bárányhimlős.
2022. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
A népességszámból kifolyólag a járványok korát éljük sajnos.
2022. jún. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
#1 A bárányhimlő nem egy rokon betegség, egy herpeszvírus okozza. A feketehimlő valóban rokon, az az elleni oltás hatásos lehet. De évtizedek óta nem adják rutinszerűen, így a lakosság nagy része teljesen felkészületlen egy rokon vírusra.
2022. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Fél a pusztukat.Oltassa magát a gyász.

Kiderült a sájzerről is hogy milyen jó:DDD

Hagyjuk már ezt

2022. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Mit tartsunk félelmetesnek valamin, ami még nem is létezik, és jóllehet nem is fog?
2022. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen,nagyon félni kell az a lényeg:DDD
2022. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki megnyugodhat, hogy a fektehimlő elleni oltás NEM LESZ MAJD JÓ! Ez ki fog derülni, amikor ki kell neki derülni, mindekit újra fognak oltani.
2022. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mennyire vegyem ezt a majomhimlőt komolyan. Mindenesetre, felni nem fogok tőle.
2022. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha lesz oltás én leszek az első aki nem oktatja be magát, a rohadék pfizer miatt kellett 3 szor vértranszfúzíót kapnom
2022. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Úristen!Remélem már jól vagy
2022. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!