Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Begyulladt az upper lobe...

Begyulladt az upper lobe piercingem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Január körül szúrattam egy upper lobe piercinget de az utóbbi időben eléggé fáj és be is gyulladt valamint vadhús is van a fülem hátulján. Valami ötlet, hogy mit csináljak vele?

2022. jún. 12. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

"Begyulladt az upper lobe piercingem. Mit csináljak?"

Tedd fel a kérdést magyarul!

2022. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Fordulj orvoshoz!
2022. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2022. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. Ne haragudj de szerintem magyarul tettem fel a kérdést, ha pedig nem tudod, hogy melyik az upper lobe piercing keress rá.
2022. jún. 12. 14:25
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Semmit. Bízd orvosra vagy keresd fel azt, aki készítette, ő már biztosan találkozott ilyen problémával és tud segíteni.
2022. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

"ha pedig nem tudod, hogy melyik az upper lobe piercing keress rá"

Te meg ha kíváncsi vagy rá, hogy mi a válaszom, keress rá...

Azt hittem, azért teszel fel kérdést, hogy minél több választ kapjál, de így eleve kizártad a potenciális válaszok egy tetemes részét.

2022. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel a kérdést, hogy minnél több választ kapjak, hanem azért, hogy értelmes és hasznos válaszokat kapjak, ha pedig nem tudod a kérdésemre a választ nem kötelező válaszolj. Azért pedig nem kell besértődni, mert azt mondtam, hogy keress rá az upper lobe piercingre, ha nem tudod, hogy melyik az és szerintem a kérdésem teljesen érthető volt.
2022. jún. 12. 14:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Tele van a net válaszokkal, tényleg csak rá kell keresned.
2022. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Szétnéztem a neten is bár inkább a friss pc kezelésére találtam válaszokat. Azért tettem fel itt a kérdést, mert inkább saját tapasztalatokra lettem volna kíváncsi.
2022. jún. 12. 15:37
 10/12 Metionin ***** válasza:
50%
Hidrogén peroxiddal pezsegtesd és jó lesz.
2022. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!