Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyaralás első napján lebeteged...

Nyaralás első napján lebetegedés, valami instant kúra?

Figyelt kérdés

A héten szabin vagyunk párommal, tegnap kezdtük meg a már 2 éve halogatott balatoni nyaralásunkat. Én estére belázasodtam. Nem tudom mennyire, mert pont lázmérő nincs, miért is lenne nyaraláson XD de az asszony szerint van rendesen. Mára köhögni kezdtem és tiszta álomkóros vagyok. A délutáni fürdést is úgy szenvedtem végig, elaludtam ülve utána. Mikor jöttünk fel a szállásra, olyan gyenge és fáradt voltam, amit még nem éreztem. Aludtam 1 órát, most egy fokkal jobb. De még mindig pocsék a közérzetem. És most is lehet lázam. Srácok, milyen marha gyorsan ható kúrát tudtok? holnap már bulizni mennénk! Ki akarom élvezni a nyaralásunkat!


33/F



2022. jún. 21. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Pia, energiaital kombó. Tudom milyen, pár éve pont így jártam.

De arra készülj, hogy 2-3 hétig még benne leszel akkor.

2022. jún. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!