Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hányszor lehet egy évben...

Hányszor lehet egy évben elkapni a nyamvadt Covidot?

Figyelt kérdés

Ez a Covid olyan mint a permet, folyamat a levegőben van mint a por. Amint csökken az immunitásod egyből elkapod újra.


Mit lehet tenni ellene? Ilyen fertőző szhar még biztos nem volt a történelemben.


2022. júl. 1. 08:41
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
0%
Akkor még egy párszor át is fogsz.
2022. júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

11


Idióta.

2022. júl. 2. 09:43
 13/26 anonim ***** válasza:
26%
Sehányszor. Az 5g sugárzással és chemtraillel beléd injektálták a szintetikus szert és van hogy felerősítik van hogy gyengitik
2022. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Én hallottam olyantól aki kb. 2-3 havonta elkapja, igazoltan (oltott, 3x).

Évekig itt lesz velünk, már kb. 2020 nyarán lehetett tudni, sőt az is lehet, hogy ki sem kopik a tudatból csak a legtöbb emberen átmegy/már átment aztán egy jó ideig nem lesz nagy durranás.

Persze meghaltak sokan de a legtöbbjük a szakszerűtlen vagy nem időben megkapott ellátás miatt, egyébként maga a vírus annyira nem durva szerencsére, nagyobb volt a hype körülötte.


Május 2-án lettem pozitív igazolt életemben először, párom folyamat EÜ-ben dolgozva nem szedte össze (neki van 3 oltása - szerintem sajnos - a munka miatt), tőlem viszont elkapta, rosszabbul viselte, mint én.


Nem mondom, hogy megfázásszerű volt, de a "rosszabb" része az első 2 nap volt, utána már csak izomfájdalmak voltak meg 5. nap végén elment a szaglás, ízlelés kb 8 napra. Bár közrejátszik, hogy én meglehetőségen ritkán vagyok beteg, orvos 4-5 éve látott, akkor is csak baleset, nem betegség miatt. :D


Nem lehet ellene tenni sokat, élni kell tudni vele. Amit lehetne az az, hogy belepumpálnak világszinten, de főleg itthon milliárdokat az EÜ-be, hogy legyen szakszerű ellátás meg minden. De ez sajnos nem így történik, sőt itthon pont leépítik hosszú évek óta, tudatosan...


Amit az egyén tud tenni, hogy valamennyire kerüli a nagyobb tömegeket, odafigyel a megfelelő alvásra - pihenésre, táplálkozásra, sportra. Ha szükséges, akkor vitaminokat is lehet szedni (nyáron kevésbé releváns).

Ki kell mozdulni a szabadba, el kell tudni engedni a negatív dolgokat a lehető legjobban.


Persze ezek nem védenek meg a covid-tól de nagyban elő tudják segíteni annak átvészelését, szerintem.

2022. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

14


Gyógyszereket kellene fejleszteni. Már vannak is csak nem adják akárkinek, csak aki a halálán van. Mert gyengítené az oltás bizniszt.

2022. júl. 4. 08:03
 16/26 sadam87 ***** válasza:
83%

#15

Szép összeeskvés elmélet, kár hogy nem igaz. Ezzel szemben azért nem ajánlják az antivirális szerek alkalmazását lehetőleg klinikai felügyelet mellett, mert a remdevisiren kívül a szóba jöhető antivirális szereknek nincsenek meg a megfelelő kísérleti igazolásai enegedélyei (azaz kísérleti terápiáának minősülnek). (A lenti linken 3. oldal, első bekezdés.)

Egyéként meg az összes súlyossági fokozat esetében javasonak valamilyen antivirális szer kezelést. (6. oldal)

[link]

Az állításod egyébként azért is marhaság, mert míg az oltás megelőzésre jó, addig az antivirális szer kezelést már a kialakult betegség esetén van értelme használni. Azaz tök másra jók. Attól, hogy nem adnak antivirális szert, nem lesz több oltott.

2022. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

16


“Ezzel szemben azért nem ajánlják az antivirális szerek alkalmazását lehetőleg klinikai felügyelet mellett, mert a remdevisiren kívül a szóba jöhető antivirális szereknek nincsenek meg a megfelelő kísérleti igazolásai enegedélyei (azaz kísérleti terápiáának minősülnek). “


Az oltások tán nem? Mégis csak annak nem ajánlott aki már halott.


“Az állításod egyébként azért is marhaság, mert míg az oltás megelőzésre jó, addig az antivirális szer kezelést már a kialakult betegség esetén van értelme használni. “


Ha ne félnének ennyire a vírus súlyos kimenetelétől akkor sokkal kevesebben oltatnának. Mert az az egyedüli ok a munkahelyi kötelezés mellett amiért beoltatják magukat. Az antivirális gyógyszerek ugye a súlyos tünetek megelőzésére vannak.

2022. júl. 4. 12:58
 18/26 sadam87 ***** válasza:
78%

"Az oltások tán nem?"

Nem, azok már átestek a szükséges teszteken.

"Az antivirális gyógyszerek ugye a súlyos tünetek megelőzésére vannak."

Mivel az antivirális tünetek hatásossága azért messze van a 100%-tól (amellett, hogy mellékhatásaik is vannak), nyugodtan lehet tartani a COVID-tól antivirális szerek használata mellett is.

2022. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
10%

Én támogatom azt, hogy inkább legyen rá hatásos, tesztelt, működő gyógyszeres/gyógykezelés vagy valami kevésbé mellékhatásokkal járó mód/módszer.


Az oltások megelőzésre szolgálnának, ha hatásosak lennének, de nem voltak és ezen formában nem is lesznek azok. Sokan nyögik a mellékhatásokat, legtöbbjük még orvoshoz sem megy el vele, mert úgy sem kezdenek semmi értelmeset vele.


"Nem, azok már átestek a szükséges teszteken."

Ehhez csak annyit fűznék, hogy gyorsított eljárásban, rendes tesztelés nem igazán volt. Vagyis de, amikor el kezdek orrba-szájba oltani és kiderült, hogy nem sokat ér, cserébe mellékhatások százait okozhatják. Aztán volt olyan oltás, amelyiket részben-egészben be is szüntettek, a többinél meg volt az a pénz.


Ha igazán hatásosak lettek volna és megfelelően tesztelve, akkor nem itt tartanánk. Semmi összeesküvés elmélet meg ilyesmi, nem érdekel az ilyen, szimplán a statisztikai adatokat és a valóságot tekintve.


Meg kell tanulni együttélni a vírussal valamilyen formában, illetve a gyógy/gyógyszeres kezelésre kellene áthelyezni a hangsúlyt (és nem ugyanazzal a hatástalan oltással oltatni 4-5-6-jára is, ami már az első variáns ellen is kétséges, hogy ért volna valamit - most meg aztán pláne 2+ év távlatában lassan).

2022. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

“Ehhez csak annyit fűznék, hogy gyorsított eljárásban, rendes tesztelés nem igazán volt. Vagyis de, amikor el kezdek orrba-szájba oltani és kiderült, hogy nem sokat ér, cserébe mellékhatások százait okozhatják. Aztán volt olyan oltás, amelyiket részben-egészben be is szüntettek, a többinél meg volt az a pénz.“


Közel 12 milliárd oltóanyagot adtak már be, tehát piszkosul megérte néhány embernek amúgy is.

2022. júl. 4. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!