Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem kellemetlen betegszabit...

Nem kellemetlen betegszabit kivenni, ha az ember homeofficeban is tud dolgozni?

Figyelt kérdés

Lebetegedtem a hétvégén, de tegnapra dőltem ki, 38.7 fokos lázzal, ami ma reggelre ment le, de gondolkodom, hogy kiveszek 2 nap btegszabit, munkámban a héten nincs semmi határidő, de én így nem tudok pihenni. Tegnap is nap közben okés voltam és nap végére, du 2-3 óra körül kezdett a lázam felmenni. Oké, hogy homeoffice, de én így betegen nem tudok pihenni, pláne lázasan, hogy tudom, nem mozdulhatok a laptop melőől, mert a teams offline-nak mutat. Csak kellemetlennek érzem, mert a főnököm covidosan is végigtolta a munkát homeofficeban, én pedig nem vagyok erre képes.


Gondoltam h első körben 2 nap betegszabira megyek és megírom neki, meglátom, hogy csütörtökön hogy leszek, hogy talán homeofficeolok.



2022. júl. 26. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellemetlen. Beteg vagy. Hogy más mit csinál, az nem a te dolgod. A főnök esete úgyis más, az ő munkája nehezebben pótolható. Meg nincs 2 egyforma ember, nincs 2 egyforma lefolyású betegség sem. Inkább gyógyulj meg hamar, minthogy hosszabb ideig legyél sz*rul.
2022. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellemetlen, pihenj, gyógyulj. Hogy a főnököd covidosan is dolgozott, az az ő dolga, te meg nem akarsz, teljesen rendben van.
2022. júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
+ szerintem a te homeoffice-od költségvonzata máshogy néz ki, mint az övé a cég szempontjából.
2022. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!