Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van már megint ennyi...

Miért van már megint ennyi covidos, ha a lakosság nagy részben oltott?

Figyelt kérdés
Sorra zárnak be a kórházak, a tv-ben meg már az új hullámot emlegetik.
2022. júl. 26. 15:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
73%
13-as, hogy merészelsz te bárkit is arra biztatni, hogy utána nézzen dolgoknak? Honnan veszed a bátorságot, hogy arra bíztatsz választópolgárokat, hogy próbáljanak gondolkozni? Nem félsz, hogy lepontoznak?
2022. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#21 Petőfi után szabadon. 😎🤟🤘


[link]

2022. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
3-as megválaszolta, attól hogy be vagy oltva még ugyanúgy elkaphatod a vírust.
2022. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
62%
Az oltás semmit nem garantál. Sem azt, hogy nem kapod el, sem azt, hogy nem lesznek súlyos tüneteid. Főleg nem egy 2 évvel ezelőtti vírus variánsa kifejlesztett vakcinával. Minden eddigi feltételezés megbukott, amely azt állította, hogy a covid vakcinák a vírus ellen bármiféle védettséget adnak. Max mellékhatásokat generálnak. Van, aki megússza, van aki nem. Ezen nincs mit szépíteni.
2022. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"Az oltás semmit nem garantál"

Nem hát, esélyeket csökkent. Ahogy az összes többi oltás, vagy bármilyen gyógyszer vagy gyógyhatású készítmény, ami csak létezik.

2022. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hát, esélyeket csökkent."


Maximum csökkenthet, ha hatásos, eredményes az adott oltás és az egyénből kiváltja a várt immunreakciókat.

Ez a covid oltások esetében nagyon félrement. Ahogy mondtam, esetleg még egy hangyaf*sznyi értéke talán volt a vírussal szemben az eredeti, esetleg a delta variáns esetében, de lényegében több kárt okoz(hat)ott, mint amennyi eredménye lett volna.

Tulajdonképp nem akadályozta meg a vírus terjedését, sem a súlyos vagy halálos kimenetelű megbetegedéseket. Egyszóval hatástalan. Erre a vírusfajtára mást kell kitalálni, más esetekben működ(het)nek az oltások de itt ezek nem. Vagy legalább is amit beharangoztak vele, semmi nem teljesült belőle (a konteó részeket én mellőzöm | azt meg, hogy meg kiben mennyi kárt tett sajnos, nem kívánom idehozni).

(arról nem is beszélve, hogy azért ez a vírus nem a világvége (overhyped), ha normális egészségügyi ellátás lenne + az emberek jobban odafigyelnének az egészségi állapotukra)

2022. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én nem oltattam magam. Érdekes módon azon ismerőseim lettek betegek, nyomták az ágyat 2 hétig, akik 3x oltatták magukat. Bár az is tény, hogy ők nem is tesznek semmit az egészségükért, zabálnak össze-vissza, edzeni is lusták elmenni, inkább döglenek a pánik tévé előtt. Köszönöm, én oltás nélkül is jól vagyok, lelkileg mindenképpen.
2022. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mert a test a lélek tükre.
2022. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!