Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pozitív Covid gyorstesztnél...

Pozitív Covid gyorstesztnél most mennyi idő a karantén?

Figyelt kérdés
Ma hívom a háziorvost is, de amúgy is itthonról dolgozom, szóval szerencsére munkába nem szól bele, mert enyhe tüneteim vannak. Csak az a kérdés, hogy most is menni kell tesztre, vagy mondhatom azt, hogy nem szeretnék, megvárom a karantén végét és kész?

2022. júl. 27. 08:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
A kutyát nem érdekli már, nem kell tesztre se menni
2022. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Nincs karantén.
2022. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
7 nap
2022. júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Most nem kell tesztelni, 7 nap a karantén. De ha az 5. nap negatív a teszted, akkor véget ér a karantán.
2022. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

5 vagy 7 napig kell otthon lenned. Negatív teszt se kell a munkába álláshoz, ha lejár ez az idő.


Azért várd ki a végét. Én pl szintén enyhe tüntes voltam, de a teszt után másnapra és utána még 3 napig gyenge, levert voltam. Semmi extra nem volt ezen kívül, de délután jól esett 2-3 óra alvás meg ilyenek. Nem birtam volna dolgozni, pedig nem fizikai munkát végzek én se.

2022. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
Hiába pontoztok le... Most volt 2 tesztem is pozitïv és nem kellett karanténban lenni :)))
2022. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
#6 Ha törvényileg nincs is, amit amúgy kétlek, akkor sem árt egy hét karanténban maradni, ha nem akarsz mindenkit megfert)őzni a környezetedben.
2022. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%
Minek szólni róla bárkinek is, ha pozitív az önteszted, de enyhe tüneteid vannak? Én is leszartam, eljártam ugyanúgy dolgozni, és senki nem hullott ki, le sem betegedett.
2022. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
2022. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Hiába linkelsz bármit.. házi orvos se mondta a karantênt, ugyanazt mondta mint bármelyik betegségnél sőt! A munkahelyen is kijött a körlevél h nem kell bejelentened h covidos vagy nem kell teszt otthon maradsz mint minden más betegség esetén mert ezzel együtt kell már élni ennyi
2022. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!