Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltottaknál mennyire súlyos...

Oltottaknál mennyire súlyos tüneteket okoz a koronavírus, ha több mint fél év telt el az utolsó oltás óta?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalatok vannak ezzel kapcsolatban?

3 oltást kaptam, 1 Astrazeneca, 2 Pfizer. A 3. oltás óta kicsit több, mint 7 hónap telt el. Úgy tűnik, hogy egy velem egy háztartásban élő elkapta a vírust, lázas, köhög. Neki majdnem 1 év telt el a 3. oltás óta, és idősebb.

Őt védheti még a vakcina majdnem 1 év elteltével?

Aki oltottként hosszabb idő elteltével fertőződött meg, mennyire súlyos tünetei voltak, és meddig tartott a betegség?



2022. aug. 1. 20:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Én 2x voltam oltva, utoljára több, mint egy éve. Semmi tünetem nem volt. Nővérem szintén több mint egy éve, neki csak pár napos láza volt. Másoknál sem tudok komoly megbetegedésről.
2022. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm, anyu és apu is 2x oltottak.. több mint fél éve kapták. Tesómnál és anyunál hőemelkedés és torokfájás. Apunál 3 napig láz és torokfájás. 1 hét alatt elmúlt minden mindenkinél.
2022. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

5 hónappal a 3. oltás után kaptam el. Nem voltak tüneteim. Azóta a családban voltak többen is az elmúlt 2 hónapban és nem kaptam el tőlük.

De szerintem mindenkinél más. Nem lehet megjósolni.

2022. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
#3-as Ha nem voltak tüneteid, honnan tudod, hogy elkaptad?
2022. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Egyik kolleganőm 2x oltott, 3 napig láz, hidegrázás, gyengeség, nem bírt fölkelni, köhögés, mellkasfájdalom, kb 7-8 nap alatt lett tünetmentes, de a tüdeje azóta sem az igazi-ennek 2 hete.

Másik kolleganőm szintén egy hete beteg, ő 3x oltott, magas láz, köhögés, és pozitív teszt nála még mindig kitart.


Gyógyszert most egyikük sem kapott.

2022. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#5 Hogyhogy nem kaptak gyógyszert ilyen viszonylag súlyosabb esetben? Már egyáltalán nem foglalkoznak ezzel az orvosok, ha nincs életveszélyes állapotban a beteg?
2022. aug. 1. 20:53
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
#6 mi ebben olyan súlyos? Köhögés meg láz. Gyerekkoromban tudod hányszor volt ilyen? Mégsem tömtek mindig egyből gyógyszerrel.
2022. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
6 Mióta ez a covid mizéria megy azóta van ez hogy mindenki azonnal 6 tonna gyógyszerben látja a megoldást mindenre is.Neo Citran,mézes tea,húsleves szóval a hagyományos dolgokkal kell először probálkozni.
2022. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm 3x oltott ápolónő. 2021-ben és 2022-ben kapott oltásokat.


Most lett covidos. Hányt,ment a hasa,majd kiszakadt a háta a fájdalomtól,köhögött,folyt az orra,elment a szaglása és az ízlelése.

Ez tartott kb 5-6 napig. Meglepődött,hogy milyen beteg lett. 37 éves.


3 Pfizert kapott.

2022. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Én nem tapasztalatot hozok, hanem adatokat.

Jelenleg 23 millió regisztrált, aktív covid fertőzött van, abból 23 millió (99,98%) enyhe és mindössze 42 ezer ember (0,2%) súlyosabb. Mindez lejárt oltások mellett.

A covid a hivatalos, regisztrált adatok szerint 1% halálozási rátájú, a valóságban meg csupán 0,2%, hiszen fals a számolás (lásd pl Magyarország) és vagy 10x többen átestek rajta, mint ahány regisztrált fertőzött van. Egyértelműen látszik a statisztikán, hogy az oltások megkezdése óta nemhogy csökkent, hanem nőtt a megbetegedés és a halálozás.


[link]

2022. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!