Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltottaknál mennyire súlyos...

Oltottaknál mennyire súlyos tüneteket okoz a koronavírus, ha több mint fél év telt el az utolsó oltás óta?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalatok vannak ezzel kapcsolatban?

3 oltást kaptam, 1 Astrazeneca, 2 Pfizer. A 3. oltás óta kicsit több, mint 7 hónap telt el. Úgy tűnik, hogy egy velem egy háztartásban élő elkapta a vírust, lázas, köhög. Neki majdnem 1 év telt el a 3. oltás óta, és idősebb.

Őt védheti még a vakcina majdnem 1 év elteltével?

Aki oltottként hosszabb idő elteltével fertőződött meg, mennyire súlyos tünetei voltak, és meddig tartott a betegség?



2022. aug. 1. 20:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
79%

#13: engem azért párszor kapott már el komoly takonykór, de hidd el, ammikor háthátol nem érzel úgy szagokat, az más.

Nekem egyik naprol a másikra ment el a szaglásom, de teljesen, értsd ugy, hogy a szart megszagoltam a WC-ben, es semmi. Kávét, fűszereket, sajtot, ecetet, parfümöt, mindent szagolgattam, 0. És az orrom egyáltalán nem volt bedugulva.

Hetek teltek el mire viszonylag normálisan éreztem a szagokat.


Nálunk mást mutat a családi valóság, mint a propaganda.

Akik 3x-4x beoltatták magukat, ugyanúgy elkapták a covidot, sőt a nagy részük azóta folyamatosan nagyon beteg.

2022. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Én négy oltással, ameddig nem jött az íz és szagvesztés azt hittem arcüreggyulladásom van. :D
2022. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
96%
Oltások létezése előtt lettem először covidos. Szag, íz, nulla. Náthás érzés, fejfájás, pár óra fura fájdalom, mintha a csontjaim fájtak volna. 1 hét alatt minden elmúlt. Majd 2 Pfizer. Aztán fél évre rá újra covidos lettem. 3 nap alatt túl voltam az egészen. Fáradtabb voltam, fájt a torkom, meg 2 nap erős gyomorfájdalom. Komolyan már egy vicc ez a vírus, meg a riogatás.
2022. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!