Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltottaknál mennyire súlyos...

Oltottaknál mennyire súlyos tüneteket okoz a koronavírus, ha több mint fél év telt el az utolsó oltás óta?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalatok vannak ezzel kapcsolatban?

3 oltást kaptam, 1 Astrazeneca, 2 Pfizer. A 3. oltás óta kicsit több, mint 7 hónap telt el. Úgy tűnik, hogy egy velem egy háztartásban élő elkapta a vírust, lázas, köhög. Neki majdnem 1 év telt el a 3. oltás óta, és idősebb.

Őt védheti még a vakcina majdnem 1 év elteltével?

Aki oltottként hosszabb idő elteltével fertőződött meg, mennyire súlyos tünetei voltak, és meddig tartott a betegség?



2022. aug. 1. 20:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%

#10

Totál megérte a korlátozások miatt most gazdasági válságban élni, egy ilyen enyhe betegség miatt…a rák meg a pestis súlyos betegségek, na de a covid, ne vicceljünk már.

2022. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%
Na meg az Ebola,az veszélyes hisz 70% a halálozási rátája ha jól tudom.
2022. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%
Ez a szaglás-ízlelés elvesztése, mint jellegzetes tünet, minden betegségre jellemző, különösen a felső légúti betegségekre. Próbáljunk már egy náthától eldugult orral szimatolni, vagy magas lázzal ízeket érezni. Nem kell ehhez Covid.
2022. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
97%
Oltatlan vagyok,én nem voltam beteg évek óta. A családban mindenki 2x vagy 3x oltott rajtam kívül. Hat oltottból hárman elkapták influenzaszerű tünetekkel és hárman nem :D
2022. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%
Így van!Én is mikor meg voltam fázva be volt dugulva az orrom és 1 hétig minimum se ízeket se szagokat nem éreztem.Akkor mindig covidom volt vagy mi a fene?Ugyanmár
2022. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
#11 szerintem már nem a covid miatt van gazdasági válság, hanem a háború miatt.
2022. aug. 1. 21:43
 17/23 anonim ***** válasza:
97%
Ne kiabáld el hát már megint mindenhol mondogatják újra hogy mennyi fertőzött van szóval ősztől jön újra vissza a cirkusz.
2022. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
58%

#11 Erről van szó! Nem kicsit van túlreagálva, igaz? Na de vajon miért? Valóban a covidtól, meg a háborútól volt/van gazdasági válság? Ebből a 2 dokumentumfilmből és az utána levő videókból kiderül:



[link]



[link]



Orbán, Fit for 55

[link]


EU parlamenti ülés, Great Reset, magántulajdon eltörlése elleni felszólalás.


[link]


Új világrend nemzetközi konferencia 2015:


[link]


EU parlament, eugenika, nyílt kijelentés:


[link]


[link]


[link]



15:50-től Global Future 2045 kongresszus, 2012, Moszkva.

[link]

2022. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Ne itt politizáljatok, beteg a családom, a lehető legrosszabbkor jött, ez nagyon nem ide való!
2022. aug. 1. 22:04
 20/23 anonim ***** válasza:
97%
Jobbulást kívánunk a családodnak, de az nem politizálás, hogy segíteni szeretnék megéretni, mi miért történik. Hidd el, nagyon is idevaló.
2022. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!