Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Magyarországon milyenek a...

Magyarországon milyenek a koronavírusos intézkedések?

Figyelt kérdés

Kell maszk viselése üzletben? Milyen koronavírusos intézkedések vannak Magyarországon? Ma készülök Budapestre azért kérdezem.

Köszi a választ.


2022. aug. 4. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg csak egészségügyi helyeken kell viselni a szájmaszkot. Ennyi.
2022. aug. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én meg úgy tudom, hogy a nagy hőségre való tekintettel még az egészségügyi intézményekben is feloldotta Cecília, ennek ellenére én is látom, hogy sok helyen önkényeskednek. A birka tesztelés továbbra is kötelező és annak ellenére, hogy a védettségiigazolvánnyal kapcsolatos minden rendelkezést is eltöröltek még mindig azt is önkényeskedve kéregetik az egészségügyi intézményekben. Mondhatni teljes a káosz, a bizonytalanság, a következetlenség, mindent tudományos alapot nélkülöző önkényes intézkedések, követhetetlen szabályozások nehezítik az életünket. Egészségügyi ellátás pedig még mindig a minimumon működik, soha nem is lesz már vissza állítva szerintem mert a rendes ellátás összeomlott. Ezt csak azért nem érzékeljük mert nem állítják vissza, hogy ez megnyilvánulhasson.
2022. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Shaddark ***** válasza:
0%

Fordítok hogy mások is megértsék.

Önkényeskedés = Biztonságra való törekvés.

Szerintem mindenki maga el tudja dönteni hogy mit gondol megfelelőnek ebben. Ahogy az sem önkényeskedés ha a biztonsági őrnél fegyver van a bankban, úgy az sem, ha valahol köztelező a maszk viselete.


" mindent tudományos alapot"

?

Ez meg így hangzik helyesen:

mindent konteós alapot

2022. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Honnan készülsz Budapestre, Budaörsről?
2022. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!