Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerinted ősztől várható...

Szerinted ősztől várható újabb köztéri maszkviselési kötelezettség?

Figyelt kérdés
Nekem jót tett egeszségügyileg. Buszon, vonaton elbambulhattam, eltáthattam a számat mint annak idején kisgyermek koromban, anélkül hogy észrevennék. Meg úgy általában fesztelenül beszélgettem, ha összefutottam valaki ismerőssel, például az üzletekben.

2022. aug. 5. 22:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Fun fact: Most is hordhatod a maszkot. Szoktam látni rendszeresen embereket, akik felteszik.
2022. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 árokpart ***** válasza:
100%
Ha csak az lenne és az elmúlt hetek rámálmait visszavonná az igencsak nem tisztelt politikai elit , akkor Isten az Atyám azt mondom nem bánom még otthon az udvarban, a saját kertemben is felteszem a krumpliszüretkor is.
2022. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1#

Nem szeretnék kitűnni vele a tömegből.

2022. aug. 5. 23:08
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem tűnsz ki vele. Az előbb írtam, hogy mások is hordanak.
2022. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
Miért kell azzal foglalkozmi ki mit gondol? Ja sokan vannak vagy valaki köhög, taknyos én is felveszem. Nem tilos. Közterületen nem hiszem, hogy lesz max tömegközlekedés és boltok.
2022. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%
Valaki ki fog nyiffanni, ha nekem megint hordanom kell.
2022. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%
Pedig sanszos de szerintem csak télire vezetik vissza. 40 fokbam én is megmurdálnék. De mikor nagyon hideg van olyan jó hogy nem fagy le az orrom. Én felveszem a meleg textiaszkot uttcára olyankor.
2022. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem utcára már soha nem fogják előírni, de tömegközlekedésen, zárt helyen lehet, sőt, valószínű. De meg fogják várni vele, amíg berobban a járvány. Viszont ősztől biztos sokan fognak önként maszkot hordani tömegközlekedésen. Most sem furcsa, ha jól érzed magad benne, tedd fel nyugodtan.
2022. aug. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%

Minek? A covid-hullámot nem befolyásolja, arra meg luxus, hogy a kérdező félék szabadon bambulhassanak vagy nyáladzanak.

Hordd. Én fel nem veszem még egyszer.

2022. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
20%

9eske nem kell idejönni konteózni annyira felesleges.

Nem kell felvenni a maszkot. Ha valami bajod lesz majd nem mész orvosi rendelőbe. Ha kötelező lesz meg jársz a saját kocsiddal biciklivel vagy gyalog. Nem kötelező a tömegközlekedést használnod. Kajat is lehet rendelni házhoz. Ennyike. Senkit nem érdekel hogy nem fogsz olyan helyekre járni ahol kötelező lesz.

2022. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!