Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ővsömör alakult ki nálam,...

Ővsömör alakult ki nálam, lehet hogy AIDS vagyok?

Figyelt kérdés
Ővsömör alakult ki nálam amire kaptam megfelelő gyógyszert és lassan kezd gyógyulni. Nem fáj, nem viszket és elsőre nem is gondoltam volna hogy a kialakult apró foltok ilyen komoly betegséget rejtenek. Csípésnek, allergiának hittem és az orvos mondta hogy ez nem az hanem ővsömör. Az elmúlt időszak elég nehéz volt számomra, nagyon kimerült vagyok, elég rosszul táplálkoztam az utóbbi időben (erősen hiányosan). Az orvos sok dologgal megrémített mint AIDS, tumor, leukémia. Nagyon félek, nem tudom mit tegyek összintén. Szedtem az utóbbi időben egy táplálékkiegészítőt (Möllers halolaj) amitől elég rosszul lettem több alkalommal is. Puffadás, székrekedés, szédülés, gyomoréges is társult hozzá. Talán az lenne az ővsömör hátterében? 31/N

2022. aug. 11. 22:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ellenben szoktam jarni egy kávézóba ahol a kávét készítő lányon ajak herpesz jött ki. Talán onnan, hiszen nem gumikesztyűbe dolgozik.
2022. aug. 11. 22:06
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az övsömört nem az ajakherpesz, hanem a bárányhimlő vírusa okozza. Antivirális kezeléssel elmúlik. Az orvosod ezekre kért is neked vizsgálatot, ha már ezekkel riogat?
2022. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen ajánlott egy teljes vérképet.
2022. aug. 11. 22:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Na, akkor ki fog derülni minden. 🙂
2022. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elég érdekes orvosod van.

Valóban akkor alakul ki, ha legyengül az immunrendszer és a bárányhimlő vírusa okozza. De ez azért sok mindentől lehet...

2022. aug. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Immunrendszer mitől gyengülhet le?

2022. aug. 12. 10:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Stressz, az orvosod által felsorolt betegségek, fizikai stressz (pl. forróság, magas páratartalom), allergének, olyan ételek, amikre intoleráns vagy, akut betegség (pl. Covid) ...
2022. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséged!

Igen, a meleg miatt sokat izzadtam plusz itthon egy gőztisztitoval takaritok ilyenkor ömlik a víz rólam. Stresszből is kijut alaposan, a halolaj amit szedtem arra is allergiás lehetek mert 2 is rosszul lettem tőle. Asztmás is vagyok és hisztamin érzékeny ami a tőkemájolajra/halolajra érvényes.

2022. aug. 12. 10:32
 9/12 A kérdező kommentje:
Csináltak HIV tesztet és negatív lett.
2022. szept. 2. 16:33
 10/12 anonim ***** válasza:
És a vérképed is jó?
2022. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!