Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandulagyulladásom van, de...

Mandulagyulladásom van, de nem fáj, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Mandulagyulladásom lett, megnagyobbodott, vannak rajta tüszők, viszont nem fáj, nem köhögök, nem folyik az orrom.


A történet előzménye, hogy egy hónappal ezelőtt összejöttem egy lánnyal, két héttel ezelőtt szexeltünk először, viszont ez csak orális volt, a vaginálissal még vártunk egy hetet. Az orális szex után azonban az egyik nyirokér kidudorodott a péniszemen. Utána barátnőmnek mandulagyulladása lett, majd három napra rá nekem is. Az ő mandulái nagyon durván néztek ki, szedett rá antibiotikumot, 5 nap alatt elmúlt, nekem kezdetben nem igazán voltak tüneteim, a mandulám csak kicsit volt megnagyobbodva. Viszont a hétvégén eléggé megdagadt. Hétfőn volta orvosnál, antibiotikumot írt fel.


Nemi betegségek kizártak, mielőtt összejöttünk volna, mindketten teszteltünk, vérből és húgycsőből is.


Érdekes, hogy csókolóztunk, és ennek ellenére nem újult ki a mandulagyulladás a barátnőmnél. Lehetséges, hogy ez csak egy egyszerű immunválasz volt amiatt, hogy nem szoktunk még egymáshoz hozzá?


2022. aug. 16. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Az orvost kérdeztétek?
2022. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!