Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covidra mindenképp szedni...

Covidra mindenképp szedni kell valamilyen gyógyszert? Rosszabbak lesznek a post tünetek ha valaki nem szed gyógyszert rá?

Figyelt kérdés

Már fel éve kaptam el, alig emlékszem rá, de azt tudom hogy kb egy hétig voltam nagyon rosszul, aztán meg sokáig kohogtem, de nem szedtem rá semmilyen gyógyszert mert nem mentem ki a lakásból

Most így utólag bánom, mert azóta fáradékony vagyok, alig bírok kikelni az ágyból, faj a fejem meg fel év után is.

Olvastam hogy milyen hosszu ideig tartanak a post tünetek, lehet hogy kellett volna szednem valamit?

Barátomnak antibiotikumot irt fel az orvos, mikor covidos lett.

Lehet az a baj hogy magamtól gyógyultam és nem gyógyszerrel?


2022. aug. 17. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Szia. Én szedtem egy zsak gyogyszert igaz hogy én 3 hete voltam az de minden bajom van. Ugyan ez mint nalad. Szerintem ez nem gyogyszer függő. Legalábbis nem hiszem. Lehet hulyeseget írok de ez az en velemenyem..
2022. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Erről leginkább orvos tudna érdemben nyilatkozni de még ők sem biztosan..
2022. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én semmilyen gyógyszert nem szedtem (még lázcsillapítót sem), 1,5 hétig tartott a köhögés és semmilyen utólagos tünetem nem maradt. Szerintem sem gyógyszer függő.

(Az antibiotikum pedig a felülfertőzésre van, a koronaVÍRUS ellen fabatkát sem ér.)

2022. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tök laikusként szólok hozzá, viszont van saját tapasztalat keverve némi anatómiai/biológiai ismerettel. Szóval nekem is elhúzódó maradványtüneteim voltak. A covid tönkrevágja az érrendszert, attól vagy fáradékony meg az összes többi. C-vitamin, ginko biloba és q10, engem ezek hoztak helyre.

Mielőbbi javulást!

2022. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
virusra nincs gógyszer csak szólok
2022. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!