Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van egyáltalán olyan, aki...

Van egyáltalán olyan, aki most kezdi az "oltakozást"? Aki most kapja a legelső adagját? Ha eddig nem, most miért?

Figyelt kérdés

2022. aug. 25. 20:54
A kérdező szavazást indított:
igen, én most kezdek el oltakozni , mert mostanra meggyőződtem arról, hogy a vakcina nagyon hatékony
egy adagot kaptam, de többet nem kérek
még csak egyet kaptam, de megyek a másodikért
kettőt kaptam, ennyi elég is volt
eddig kettő, és boosterelni is fogok
három bennem van, de több tuti nem lesz
eddig három, és a negyediket is bevállalom
nekem már négy van, jöhet az ötödik is
egészen más indok miatt kezdem el csak most az oltakozást, mint az első válaszlehetőségben szereplő
én egyetlen adagot sem kaptam, és nem is fogok soha
66 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
58%
Ha tavasszal menni akarok valahova gyanús, hogy kelleni fog a negyedik.
2022. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
78%

3at kaptam eddig.

4.? Nem tudom...

2022. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
76%
Nullát kaptam, és most voltam covidos. Az összes oltott ismerősömtől azt hallgattam, hogy mekkora mázlista vagyok, hogy nekem ilyen enyhe volt, bezzeg ők szenvedtek, mint a kutya. Hát, mit mondjak? Nem győztek meg, hogy lövetnem kéne magam. Bevált taktikán nem változtatunk😂
2022. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy szavaztok és írtok!


Azt szeretném leginkább megtudni azoktól, akik az első választ nyomták, hogy mely nyomós érvek, tények, tapasztalatok győzték meg őket a vakcina hatékonyságáról?


De persze bármilyen más tapasztalatot, meglátást, meggyőződést is szívesen olvasok!

2022. aug. 25. 21:34
 5/42 anonim ***** válasza:
66%
rohadtul hatékony, ha fél évente újra kell oltani az össze embert.
2022. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
26%
#5 látszik fingod sincs az oltás működéséről.
2022. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
76%

#6: Bár nem az 5-ös vagyok, de neked sincs fogalmad. Ennyi idő alatt már csak annak nem esett le, hogy a covid oltások hatástalanok, sőt sok esetben még kifejezetten ellenjavaltak is lehetnek, aki nem akarja látni. Azokkal nem lehet mit kezdeni.

És ne gyere semmi oltásellenességgel, mert igenis van egy csomó jól működő oltás, itt ez nem jött össze, ha valóban a vírus ellen készültek.

2022. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
ITGuy, jó hogy említed! Elmondanád az olyan laikusoknak, mint én, hogy hogy működik ez az oltás? És esetleg, hogy milyen döntő érvek szólnak mellette?
2022. aug. 25. 21:59
 9/42 anonim ***** válasza:
37%

[link]

Nagyon szívesen, persze gondolom ezek mind az árnyékhatalom által üzemeltetett oldalak.

2022. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
63%

Újra nem oltatom magam, pontosabban attól függ, mert eddig mindig bekaptam kb pont, mire újra oltatnom kellett volna, mert jött az új hullám, ezért 2 elég, plusz más gondom is van és oltás előtt is volt, ami miatt kérdés.. A célom az első megúszása volt igazából..


Amúgy:

Az étel se hatékony éhség ellen, tegnap ettem, most meg rohadt éhes vagyok:)

2022. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!