Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van egyáltalán olyan, aki...

Van egyáltalán olyan, aki most kezdi az "oltakozást"? Aki most kapja a legelső adagját? Ha eddig nem, most miért?

Figyelt kérdés

2022. aug. 25. 20:54
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
36%

#29! 🤦🏽‍♀️Ritka értetlen vagy. Neked mennyit fizetnek ezért az oltás kampányért? Lesz@rom a statisztikákat, nincs annál pontosabb, minthogy TUDOM, hogy reagál a szervezetem a covidra. Ez az egyetlen, ami nem találgatás, hanem tény. Azt nem tudom, hogy reagálna az oltásra, és nem is fogom megtudni, mert NEM ÉRDEKEL. Nincs rá szükségem. Mit nem értesz ezen?

#27

2022. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
13%

#30 Szimplán válaszoltam a kérdésedre, ebben semmi nagyzolás nem volt.

Rápillantottam az oldalra a kedvedért. Már az röhejes, amit a covidról ír az oldal. Nem látom, hogy azt írná, hogy 99,98%, hogy túléli az ember, azt sem látom, hogy azt írná mesterséges vírus, vagy, hogy mire is kell a védettségi valójában stb. Az meg rátesz egy lapáttal, hogy a pubmed-et a NIH működteti, a NIH meg a covidot hozta létre Faucival karöltve a Vuhani laborban, az amerikai adófizetők pénzéből. Szóval vicces is lenne, ha az igazat írná az oldal...

2022. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 Tom Benko ***** válasza:
24%
@32: Ismét jót kacagtunk.
2022. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
31%
#32 Az EU parlamenti felszólalások után nem vita téma, hogy az emberiség át lett vágva a coviddal és más szerepe van a védettséginek is, mint amit elhitettek veled. Szóval kacaghatsz nyugodtan, de vagy lejjebb adsz az egódból és felfogod, hogy mi van, még ha előttem nem is vallod be, vagy ezt már az oltások okozzák nálad. Ha az utóbbi, akkor gyönyörűen mutatod, hogy az oltás miatt ilyen alap dolgokat sem tudsz már értelmezni.
2022. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 Tom Benko ***** válasza:
21%
@33: Miért adnék lejjebb? Te mutatod gyönyörűen, mekkora károkat tud okozni egy konteó.
2022. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
81%

#35 (Tom Benko):


Igen, láttuk a "halálos vírus" témára alapuló, "mindentől is megvédő, GOLYÓÁLLÓ MELLÉNY oltás" konteó valóban sok kárt okozott.

A legtöbb ország gazdasága megtorpant, a magyar még nagyobb csődbe került, az oltások meg már csak tetézték a dolgokat.

Már az egészségügyis ismerőseim, orvos ismerőseim egy része sem hajlandó 4-5. oltást felvenni, mert látják, hogy hasztalan.

Egyébként is csak "kifeküdni" lehet a vírust, pihenés meg egy kis odafigyelés a legtöbb esetben. Vannak SAJNOS halálos vagy súlyos lefolyások de azok oltástól FÜGGETLENEK. És nem is nagyon tudnak mit kezdeni vele, mivel r*hadtul nem foglalkoznak a már meglevő betegség kezelésével, nincs rá hatékony módszer, de leginkább még módszer sem. Maradj otthon, pihenj aztán lesz majd veled valami.


Úgyhogy konteós "barátom", kérlek a konteóidat máshol terjeszd, nem nagyon hiszi már el senki, csak aki mindent is benyal. Köszi.

2022. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 Tom Benko ***** válasza:
21%
@36: Nem én vagyok a konteós, rossz helyre címezted.
2022. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
43%
#35 Ha az EU parlamenti felszólalásokat is konteónak, hazugságnak gondolod, akkor nyilván nem velem van a baj. Nem titok, hogy átvágták a coviddal az emberiséget, amúgyis baromira könnyű volt rájönni, hogy nem denevérből jött a covid, hanem a piactól 2 méterre lévő laborból, ahol koronavírusokkal kísérleteztek, hogy egy világjárvánnyal teljes mértékben korlátozni tudják az emberiséget. (Rockefeller fundation Lock Step terve.) Meg amúgy mit vártál, hogy a túlnépesedés szónokai meg akarják menteni az emberiséget a 99,98% túlélési esélyű covidtól 6 oltással? Hagyjuk már ezt! Az összes covid oltás Gates keze alatt fut. Ismétlem, vagy az egód miatt játszod a nagyokost, közben semmit sem tudsz a világról, vagy már az oltás okozza, hogy ilyen szinten nem tudsz már értelmezni semmit.
2022. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 kokohoho ***** válasza:
89%

Csak két kérdésem van.

Ha a gyártó nem ajánlja, a 60 év felettiek sinopharmmal a vakcinázását, akkor miért nekik adták be belőle a legtöbbet?

Ha a járvány idején nem ajánlott a vakcinázás, mert fokozza az ellenállóbb, fertőzőbb és veszélyesebb mutációk kialakulását, akkor miért oltanak még a járványhullámok csúcsán is

2022. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 Tom Benko ***** válasza:
37%

@kokohoho:

1; Mert a magyar döntéshozók debilek.

2; Járvány idején az állattartásban nem ajánlott a vakcinázás, mert egyszerűbb és gyorsabb leölni a fertőzött jószágot. Maga a vakcinázás nem növeli a mutációs ráta és a fertőzőképesség növekedését, sőt...

2022. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!