Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van egyáltalán olyan, aki...

Van egyáltalán olyan, aki most kezdi az "oltakozást"? Aki most kapja a legelső adagját? Ha eddig nem, most miért?

Figyelt kérdés

2022. aug. 25. 20:54
1 2 3 4 5
 11/42 Nordzsesz ***** válasza:
79%

#9-es Nagyon szívesen...


[link]

2022. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
59%
Nemár emberek.. Már az EU parlamentben is nyíltan beszélnek róla, hogy átcseszték az emberiséget a coviddal, mi a védettségi valódi célja stb. Fél világ lázad ellene a covid kezdete óta, a magyarok meg semmit sem tudnak az egészről...
2022. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
79%
én egyetlen adagot sem kaptam, és nem is fogok soha!!!!
2022. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 minecraft2 ***** válasza:
83%

Akinek életében valaha volt egy darab önálló gondolata az tudja hogy ez nem az egészségről szól. Ha valóban az emberek jóléte lenne a cél, rengeteg dolog nem így történt volna. Pl. nem hallgatták volna el hogy a D-vitamin mennyire fontos, csak az immunrendszer működéséhez szükséges, meg pár dologhoz, végülis teljesen lényegtelen információ hogy az emberek 80%-a hiányos, a többség súlyosan. De az elhízás vagy a mozgáshiány-t is írhatnám. A statisztikák az adatok mind-mind teljesen tiszta és egyértelmű. Ezt már csak az nem látja aki annyira a rendszer rabja hogy nem akarja. Ez csak pár random érv volt, aki gondolkozik talál többet..


Mivel ez nem az egészségről szól az én véleményem és következtetéseim miatt, nem kívánom részt venni a folyamatban. Ha a rendszer bebizonyítaná hogy értem van és a javamat akarja semmi gondom nem lenne, bár ennyi hazugság és félrevezetés után nem tudnám hogy tudnák már bebizonyítani.. Ott van pl. a USA-beli Fauci ő szó szerint bevallotta hogy hazudott bizonyos dolgokról, hogy mivel leplezte meg próbálta lekicsinyíteni a hazugságait az mindegy. A halálozási statisztika számolása is egy nagy vicc, bár viccnek durva lenne és lásd ez a valóság. Órákat lehetne erről beszélni, megint csak azt tudom írni az nem látja ezt aki nem akarja.


Ettől függetlenül az oltás lehet jó (csak pl. anyagi célja is vannak erősen, vagy ki tudja), azt nem tudhatom (honnan tudhatnám), csak látom az összefüggéseket hogy nem az egészségem a fő cél.

2022. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 Tom Benko ***** válasza:
23%

Voltam covidos, rohadtul megszenvedtem. El is mentem oltásért amint lehetett. A harmadik után lehet, hogy elkaptam az omikront, mert három napig kapart a torkom minden ok nélkül, de el is múlt nyom nélkül.

Hogy mi győzött meg? A kutatási anyagok. Nem meseblogok meg hiszticsoportok, hanem a szigorú tudományosság.

2022. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
74%

#15: Semmi olyan tudományos nincs mögötte, amelyet a valóság visszaigazolna. 3-4. de még majd x. oltás után is lehetsz simán úgy covid-os, hogy belehalhatsz. Egyáltalán nem garancia semmire az oltás. Ellenben ha beadatod akkor x millió mellékhatást kiválthat a szervezetedből. Na, emiatt nem működik.


Az, hogy az omikron vagy akármelyik alvariánsa így átszaladt rajtad, nem támasztja szintén alá azt, hogy az oltás hatásos. Anélkül is valószínűleg pont ennyi lett volna. Én oltás nélkül kaptam el, 2 nap láz, 5. nap este szaglás-ízlelés elvesztése meg izomfájdalmak. Ezen felül csak fáradtabb, gyengébb voltam és kb. ennyi (se torok, se fej, se más fájdalmak, még köhögni sem köhögtem). Párom eü-s mivolta végett 3 pfizerrel ment neki, tőlem kapta el valószínűleg, sokkal rosszabbul volt.

Na emiatt SEM oltatok ilyen sz*rral sosem. Ha lesz rá normális oltás, akkor megfontolom. Amíg többet árt(hat) az oltás, mint használ, addig mindenki adassa saját belátása szerint.

2022. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
80%

#15! Az ilyen "lehet, hogy elkaptam a covidot" hátterében általában az van, hogy nagyon nem a covidot kaptad el. Covid előtt sose fordult elő veled, hogy kapart a torkod? Na, ugyanúgy léteznek ezek ma is, nem csak a covid. De ha az is lett volna, nem az oltasodtól gyenge, hanem az 1.fertőzésedtől, mert már felismeri a szervezeted. Nincs gond azzal, hogy te ebben hiszel, de ne várjatok el, hogy a ti hiteteket mindenki készpénznek vegye. Nekem például minden oltott ismerősöm nagyon megszívta a coviddal, volt aki kórházba is került. (Oltatlan egy se.) Én nem vagyok oltott. Ha nem lett volna 2 nap lázam, ami amúgy nem szokott, fel se tűnt volna, annyira enyhe volt. Megjegyzem a láznál még - volt a tesztem, utána megszokásból teszteltem, amikor már semmi bajom nem volt. Erősebb lett a tesztcsík, mint a kontroll. Most akkor szégyelljem el magam, hogy oltatlanul mertem lazán átesni rajta? Ilyen ez. Van akire így hat, van, akire úgy. Az oltáshoz semmi köze.

(Nem tudom, hányas voltam, az 1.oldalon írtam már valahol. Le is pontoztak😂)

2022. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
61%
#15 Tudod, mi a vicces? Azt hiszed, a kutatási anyagok valósak, pedig azzal sem vagy tisztában, hogy mekkora kamu világban élsz. Az összes covid oltás Gates kezében van és baromira nem a 99,98% túlélésű esélyű covidra vannak. Nyugodtan linkelhetsz kutatást, háttérkutatással ki lehet ám deríteni, hogy kinek a kezében van, merthogy 21-re mindent felvásárolt az elit. Már tényleg ott tartunk, hogy az EU parlamentben nyíltan beszélnek arról, hogy át lett vágva az emberiség a coviddal stb. Mesterséges vírus ellen nyílván nem jóságos az oltás sem. Ha ezt nem fogod fel, akkor bizony hat az oltás, mivel nem a covidra van, hanem a 4.ipari forradalom miatt. 2 éve el lett indítva a Világgazdasági Fórum "Great Reset" projektje, ami a világ teljes átformálását jelenti. Ezért kellett a covid. A Világgazdasági fórum meg kitaníttatott a Young Global Leaders-nél (Fiatal Globális Vezetők) olyan emberkéket, mint Orbán, Putyin, Angela Merkel, Trudeau, Macron, Gates, Zuckerberg. Mindenki teszi a dolgát, amit Schwab bácsi tanított és mond nekik. Miközben te azt hiszed, a fél éve tartó, 1 országot érintő háború miatt van gazdasági válság, meg energiaválság, létezik egy olyan al projektje a Great Reset-nek, hogy "Fit for 55". Wiki-n is megtalálod, Orbán is adott róla interjút. A fosszilis energia fokozatos kivezetéséről szól. Ez zajlik most. Szándékosan teszik tönkre a világot. Annyi mindent tudnék írni, de felesleges, mert az a szép az egészben, hogy általad úgyis én leszek beállítva hülyének. De ezt már az oltásnak tudható be, mert épeszű embernek már rég feltűnt, hogy valami nem oké a világban és a covid körül.
2022. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 Tom Benko ***** válasza:
26%

Ah, megjöttek a konteósok, van, aki finomabban, van, aki durvábban. Valahogy nem lep meg, de sajnos újat mutatni nem tudtatok.

@16: A többi oltás esetén is ugyanez a helyzet. És kb. ugyanezekkel az érvekkel operálnak random oltásellenes csoportokban bármelyik oltás ellen.


Nagyon ritkán előfordul torokgyulladásom, az nem ilyen. De azért is írtam, hogy lehet, mert senki nem diagnosztizálta, csak jól fedte több tünet együttesét.


@17: Az elejére ugyanaz, mint az előzőnek. Akkor most rontom a statisztikádat. A feleségemnek a fertőzés óta ingadozik a vérnyomása. Egy kollégám súlyos szívritmuszavart kapott a fertőzéstől, még most, két év után sem jött rendbe teljesen. Másik kollégámnak súlyosbította annyira a diabéteszét, hogy diéta helyett már inzulinoznia kell magát. Két iskolában van kb. száz oltott kollégám. Az egyetlen tartós mellékhatás a kolléganőm egy hétig fájó térde volt.


@18: Olyan szépen lezártad a mondandódat, hogy egyértelműen elzárkózol a vita és így az esetleges tevedés elől. Pedig az egész kommented hemzseg tőle.

2022. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
71%

#18-as vagyok. Nem zárkózom el semmi elől. Hidd el, nálam senki sem kitartóbb, több mint 2 éve folyamatosan kutatok, tájékozódok

és kisregényekben magyarázok el mindent mindenkinek. Kezdjük akkor. Ezt a projekt 2 éve elindult. Szerinted mit takar?


[link]


[link]


[link]

2022. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!